Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
18. februāris, 2016
Drukāt

Belēviču izdod sodīšanai (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Veselības ministrs Guntis Belēvičs

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija nolēma piekrist Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lūgumam ļaut administratīvi sodīt veselības ministru deputātu Gunti Belēviču (ZZS).

Komisijas vairākums balsoja par Belēviča izdošanu, bet vairāki deputāti balsojumā atturējās. Belēvičs vakar komisijas sēdē pauda viedokli, ka KNAB “milzīgu enerģiju” velta atsevišķu politisko figūru nomelnošanas kampaņai, un šī viņam būs trešā lieta, ko pārsūdzēs tiesā. KNAB secinājis, ka Belēvičs pārkāpis likumu par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā. Administratīvo pārkāpumu kodekss nosaka, ka par šādiem pārkāpumiem var piemērot naudas sodu no 70 līdz 350 eiro, atņemot tiesības ieņemt valsts amatpersonas amatu vai bez tā. KNAB jau iepriekš pret Belēviču sāka vairākas administratīvās lietas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. sodīšanai vajag izdot arī visus citus Desmitus Locekļus, Politiķus, bijušās vadošās, bijušās augstās amatpersonas! Sākot ar Māri Gaili, Šķēli, Šleseru, Meļņiku, tur blakus viņiem stāvošas amatpersonas! Uzņēmumu, Banku Bankrota vaininiekus! Lielu naudas summu afērās iesaistītos! Kas ir ar Latvenergo Miķelsonu? Tagad Mocās ar Jūrmalas bijušo/šām amatpersonām.

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+