×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
16. novembris, 2015
Drukāt

Beļģijas policija veic plašu operāciju imigrantu rajonā (1)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Briseles Molenbekas rajonā pēc teroraktiem tika izvērsta plaša policijas operācija saistībā ar Parīzē notikušajiem teroraktiem

Beļģijas policija pirmdien ir sākusi jaunu operāciju Briseles Molenbēkas rajonā, kur dzīvojušas vairākas personas, kas saistītas ar teroraktiem Parīzē, novēroja žurnālisti.

Desmitiem bruņotu policistu, daži ar aizsegtām sejām, stāvēja pie policijas mikroautobusa, ar kuru bija bloķēta iela imigrantu plašu apdzīvotajā rajonā, kur jau vairāki cilvēki ir aizturēti pēc piektdien notikušajiem teroraktiem Parīzē, kuros gāja bojā 129 cilvēki.

Policija skaļrunī izteica brīdinājumu iedzīvotājiem, bet Beļģijas plašsaziņas līdzekļi vēstīja, ka policijas darbinieki ir ielenkuši kādu māju un liek tās iedzīvotājiem iznākt no telpām.

Beļģijas prokuratūra nav sniegusi paziņojumu par notiekošo.

Kāds prokurors tomēr anonīmi apstiprināja, ka Beļģijas varas iestādes līdz pirmdienas vakaram ir pagarinājušas aizturēšanas laiku septiņiem aizdomās turētajiem.

Beļģijā dzīvojošais Francijas pilsonis Brahims Abdelslams piektdien uzspridzinājās pie bāra Voltēra laukumā Parīzē. Viņš dzīvoja Briseles Molenbēkas rajonā.

Francijas policija ir sākusi starptautisku meklēšanu, lai atrastu Abdelslama Briselē dzimušo brāli Salahu, kurš arī, kā domājams, ir saistīts ar teroraktiem Parīzē.

Molenbēkas rajonā Briseles rietumos dzīvo liela imigrantu kopiena, kas galvenokārt ieradušies no Marokas un Turcijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+