Bendijā bez medaļām 0

Latvijas bendija izlase pasaules B divīzijas čempionātā Almati (Kazahstāna) turnīra pēdējā spēlē zaudēja kanādiešiem (2:13), bet pirmo uzvaru guva mačā par ceturto vietu pret Nīderlandes hokejistiem (2:1), kuriem bija padevušies turnīra starta spēlē (2:6).

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

A divīzijā par čempioniem kļuva zviedri, finālā pieveicot Krievijas izlasi (5:4), bronzas medaļas mājiniekiem.

Pasaules čempionātā hokejā ar bumbiņu latvieši piedalījās sesto gadu pēc kārtas, līdz šim B divīzijā trīs reizes bija izcīnījuši sudraba un divreiz – bronzas medaļas, taču šogad ieņēma ceturto vietu jeb desmito A un B divīziju kopvērtējumā. Piebilstams, ka Almati viņi cīnījās pa pusei nelegāli, jo Latvijas Bendija federācija (LBF) pašu mājās vairs netiek atzīta un nesaņem nekādu finansējumu no valsts, ziņo BNS.