×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. decembris, 2014
Drukāt

Bērni un pusaudži šodien var zvanīt, lai gūtu psiholoģisko atbalstu un palīdzību Ziemassvētku laikā (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Ilustratīs attēls

Rīga, 25.dec., LETA. Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 šodien un rīt rīko tradicionālo Ziemassvētku akciju “Uzticies… Tevi dzirdēs un sapratīs”, aģentūru LETA informēja Labklājības ministrijas pārstāve Marika Kupče.

Akcijas laikā uzticības tālrunim īpaši aicināti zvanīt bērni un pusaudži, lai saņemtu bezmaksas psiholoģisko atbalstu un palīdzību Ziemassvētku laikā.
Akcijas norises laikā uzticības tālrunis 116111 strādās no plkst.9 līdz 24.

Uzticības tālruņa 116111 pieredze liecina, ka daļa cilvēku tieši Ziemassvētku laikā īpaši asi izjūt savas problēmas – vientulību, nesaprašanos ar citiem cilvēkiem un atstumtību. Tādēļ iespēja saņemt atbalstu ir īpaši svarīga. Šādas akcijas uzticības tālruņa speciālisti rīko regulāri jau pēdējos sešus gadus, un interese par tām ir salīdzinoši augsta, norādīja Kupče.

“Mūsu pieredze rāda, ka pat svētku laikā problēmas, ar kurām saskaras bērni, nekur nepazūd. Šajos Ziemassvētkos 25. un 26.decembrī esam pagarinājuši uzticības tālruņa darba laiku līdz pusnaktij, lai bērniem pēc iespējas vairāk varētu vērsties pēc palīdzības,” uzsvēra Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Amanda Vēja.

Ikdienas darba režīmā uzticības tālruni var sazvanīt katru darba dienu no plkst.8 līdz 23, sestdienās no plkst.8 līdz 22, bet svētdienās no plkst.10 līdz 22.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai dieniņ,man Z-svētku vecītis neatnesa jaunu planšeti un ipadu-ko man tagad darīt,kur gūt mierinājumu?!

Draugiem Facebook Twitter Google+