Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
3. decembris, 2015
Drukāt

Bezjēdzīga cietsirdība: Jelgavā vīrietis aukstasinīgi nogalina gulbi (2)

AE-GULBJI-3

Kāds cilvēks kļuvis par nozieguma liecinieku – aptuveni 30 gadus vecs vīrietis pret gulbi pavērsis pneimatisko ieroci. Putns no saņemtā šāviena miris, savukārt aculiecinieks izsaucis policiju, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Policisti atbraukuši, un šāvēju izdevies aizturēt. Viņš likumsargiem skaidrojis, ka putna nonāvēšanas iemesls ir ēstgriba.

Vīrietis nav iepriekš tiesāts, nav arī bez darba, un, visticamāk, viņam ir ko ēst. Lai gan nav svarīgi, ēst gulbi cilvēks gribējis vai vienkārši nošaut, – sods no tā nemainīsies.

Patlaban kriminālprocess uzsākts par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, bet vēl gan jānoskaidro, kāds tieši gulbis miris, lai zinātu, vai atkarībā no sugas nemainīsies piemērojamais likuma pants.

Tagad policisti gaida, kad speciālisti mirušo putnu apskatīs, un pēc tam jau viss notiks likumā paredzētajā kārtībā, un gala rezultātā vīrietis, kurš izlēma medīt ar pneimatisko ieroci un nogalināja gulbi, saņems sodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāds ir sods?

  2. Un kāda tad ir jēdzīga cietsirdība – vai nomušītie dzīvnieki gaļas ēdāju pusdienām?

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (15)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+