Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. oktobris, 2016
Drukāt

Bezvēsts pazudušajam Aināram Jēgeram vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas

Foto Facebook/Bezvests.lvFoto Facebook/Bezvests.lv

Pagājušā sestdienā Jūrmalā, mežā Priedaines apkārtnē, atrastajam bezvēsts pazudušajam Aināram Jēgeram vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas.

Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska teica, ka vīrietim vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas. Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, tomēr ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.

Precīzs nāves iemesls būs zināms tikai pēc ekspertīzēm.

Jau vēstīts, ka 31 gadu vecais rīdzinieks Ainārs Jēgers bija izgājis no mājas nezināmā virzienā 4.oktobrī ap plkst.20. Tajā pašā dienā Jēgers sazvanījās ar draugu un tobrīd bija sliktā garastāvoklī, bet par viņa tālākajām gaitām ziņu nebija.

Pēc vairāku stundu meklēšanas brīvprātīgie 15.oktobrī Jūrmalā, mežā Priedaines apkārtnē, atrada vīrieti mirušu.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+