Uzvarētāji Francijas izlase. Foto – AFP/LETA

Biatlonsti stafetē apdzīti par apli 0

Latvijas vīriešu stafetes komanda svētdien palika bez rezultāta Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā biatlonā, jo tika apsteigta par apli.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Latvijas sportisti Andrejs Rastorgujevs, Rolands Pužulis, Toms Praulītis un Artūrs Koļesņikovs 4×7,5 kilometru garās distances astoņās šaušanās izmantoja 12 rezerves patronas un slēpoja vienu soda apli, finišējot 20.vietā 24 komandu konkurencē.

Tomēr no uzvaru izcīnījušajiem Francijas sportistiem, kuri izmantoja septiņas rezerves patronas, latvieši atpalika par apli. Otro vietu izcīnīja Vācijas kvartets, kas šaušanā kopumā izmantoja deviņas rezerves patronas un slēpoja vienu soda apļi, finišā uzvarētājiem zaudējot 12 sekundes. Tikmēr trešajā pozīcijā ar deviņām izmantotām rezerves patronām ierindojās Austrijas pārstāvji, no uzvarētājiem atpaliekot 41,7 sekundes.

No Latvijas sportistiem vissekmīgāk šāva Pužulis, kurš izmantoja tikai vienu rezerves patronu. Rastorgujevam nācās izmantot trīs rezerves patronas, Praulītis izmantoja piecas rezerves patronas, bet Koļesņikovs izmantoja trīs rezerves patronas, tomēr slēpoja vienu soda apli.

Šobrīd Pasaules kausa izcīņas stafetes kopvērtējumā Latvijas vīriešu komanda ar 65 punktiem atrodas 19.vietā, bet līderpozīciju ar 151 punktu ieņem Krievija, kas svētdien izcīnīja ceturto vietu.

Kā ziņots, posms ceturtdien sākās ar 7,5 kilometru sprintu sievietēm, kurā Latvijas sportistes atkal finišēja lejasgalā – Baiba Bendika ieņēma 93.vietu 95 finišējušo dalībnieču konkurencē, bet Žanna Juškāne palika pēdējā pozīcijā.

Savukārt piektdien Rastorgujevs un Edgars Piksons spēja finišēt sešdesmitniekā desmit kilometru sprinta sacensībās vīriešiem, izcīnot attiecīgi 52. un 57.vietu. Tikmēr Koļesņikovs divās šaušanās pieļāva sešas kļūdas un palika priekšpēdējā, 101.pozīcijā.

Sestdien stafetes sacensībās sievietēm triumfēja Francijas kvartets, bet masu startā vīriešiem ātrākais bija Vācijas sportists Andrēass Birnbahers. Tikmēr svētdien notikušajā masu starā sievietēm uzvaras laurus plūca baltkrieviete Darja Domračova.