×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. decembris, 2013
Drukāt

Bijušais operas vadītājs Žagars pievienosies topošajai Repšes partijai (13)

Foto-LETAFoto-LETA

Bijušais Latvijas Nacionālās operas (LNO) vadītājs Andrejs Žagars grasās iesaistīties politikā un pievienoties topošajai Einara Repšes jaunajai partijai. Par to svētdien ziņoja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”.

To LTV apstiprinājis pats Žagars, norādot, ka, viņaprāt, Latvijas politikā vairāk būtu jāienāk radošās inteliģences pārstāvjiem. Topošās Attīstības partijas kongress paredzēts nākamās nedēļas beigās.

Jau vēstīts, ka šoruden pēc konflikta ar iepriekšējo kultūras ministri Žanetu Jaunzemi – Grendi (NA) ilggadējais operas vadītājs Žagars zaudēja amatu. Viņa atlaišanu ministre pamatoja ar uzticības zaudēšanu.

Nedaudz vēlāk premjers Valdis Dombrovskis (V) samilzušā konflikta dēļ operā pieprasīja Jaunzemei – Grendei atkāpties no amata un aicināja nacionālo apvienību “VL-TB/LNNK” izvirzīt citu kandidātu ministra amatam.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Laiks tagad tāds,
  kad vairākumam jāatzīst,
  ka normālības nav
  un jāpieņem kā vērtība
  izvirtusi ērtība

 2. Tāds ar tadu satiekas

 3. Nu kaut kas traks! Kā nupat ir sarosījušies visi tie, kas tā vai citādi zaudējuši savu reputāciju sabiedrības acīs! Vai tiešām Latvijas vēlētāji uzkāps kārtējo reizi uz grābekļiem un ievēlēs viltus varoņus? Būs atkal pilna Saeima ar politiskajiem rēķinātājiem un politiskām prostitūtām? Žagars šai kompānijā tikai trūka.

  • “Žagars šai kompānijā tikai trūka”
   Taisnība. Trūka gan. Viņš gan uz Strasūras -Briseles jevro Parlametu sataisījies.

 4. Nedomāju, ka tur vairs kas “spīd”…

 5. Laimonis Laimiņš Atbildēt

  Kā lai TIC?
  Solījumi, solījumi…

  Paliks savā Direktora vietā LNO… ?, Tiesāsies ar Grendi…?, Izies KOKSA testu…?, Kļūs par Latvijas Kultūras Ministru…?, Beidzot taisīs labas operas Režijas…?, Filmēsies Kijevā…?, Prenatāli iestāsies neesošajā repšPartijā…?, … utt.

  Izvirzīs sevi no neeksistējošas partijas Eiropas Parlamenta Deputāta Kandidāta amatam no Latvijas sarakstā ar Nr. – 1 ko veidos neeksistējoša partijas neeksistējošs prezidijs vai kāda cita formācija ko partija vēlēsies izveidot ja tajā ievēlētie ļaudis vispār pieņems lēmumu savus spēkus sadrumstalot pirms Latvijas Saeima vēlēšanām un piedalīties Eiropas parlamenta Deputātu vēlēšanās
  (no interpunkcijas atteicos, lai katrs lasītājs varētu vieglāk tekstu interpretēt un ļauties „savas samaitātās fantāzijas brīvam lidojumam”)

  Tas viss tiek paziņots pilnā nopietnībā…?
  Un šim „Vanckaram” esam ticējuši…?
  Es eju sevī!
  Nokaunēties!

 6. Mācīšos par deputātu, vai par pašu ministru…. Tā jau mums Latvijā pieņemts: Kurš neder nekur citur , der Saeimā par deputātu.

 7. Laimonis Laimiņš Atbildēt

  A.Žagaram problēmas. Vēl nav ne trīs mēneši pagājuši, kopš viņu nenospiež LNO administratīvās rosīšanās slogs.
  Varētu ārstēties. KOKSA atkarības intensīvai ārstēšanai, nepieciešami vismaz divi gadi. (pozitīvs rezultāts – retums).
  Varētu mēģināt iesākt studēt darbus, kas „esot jārežisē drīzumā”. Nekā.
  Maskavas (FSB – federālās drošības birojs – agrāk VDK) spiež turpināt starptautiska aģenta – līdzstrādnieka darbību. Spiež balotēties Eiropas Parlamenta Latvijas Deputāta amatam. To uzdots tiesiski nokārtot Repšes vēl nedzimušās „Partijas Vanckaram”. Repšes-Žagara Prenatālā Politiskā Afēra – liekas, jaunums Latvijas politiskajā dzīvē.
  (Neticami, ka kantorī „nav neviena normāla politiķa?”, kas būtu ar mieru saņemt gada algā, pēc nodokļiem, ap 200 000 eiro + desmitiem piemaksu un neierobežotai dzīvošanai un lidošanai „pasaules plašumos”.)
  Daudz neparasta. Daudz noslēpumaina. Daudz loģiski nenopamatojama un neizprotama… Neskaidrs „nākotnes mērķu” pamatojums un cēloņsakarības skaidrojums. Stostīšanās un slēpšanās aiz „pseidoemocionālām mantrām”.
  Dievam žēl. Ar Latviju, Kultūru, EiroParlamentārismu (Latvijas EiroPolitikas nākotnes mērķiem un vēlētāju vēlmju piepildījumu), Politiku, Pilsonisku pozīciju, GodaPrātu šai KontinentālPolitiskajai afērai nav ne mazākā sakara… Skumji. Žēl.

 8. Olšteins No 2. Repšem jāuzmanās.

 9. O,tad jau Repšisti cīnīsies par pederastu tiesībām.

 10. No Repses jauna ” Kulturas Ministra”

 11. Valstij vajag saimnieku nevis mākslinekus… Vai tad nevar piezemēties un ēst paša pelnītu maizi…

  • Piekritu!Valsts nav Opera.Sie cilveki sevi ir paradijusi,bet nav pieradijusi.Ari Osis,Kehris-kur vinu gudriba noveda.Pietiek izmeginat vienreiz-sis nav izmeginajumu laucins!

Draugiem Facebook Twitter Google+