Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
22. aprīlis, 2015
Drukāt

Biznesa augstskolas “Turība” rektora amatā apstiprina Aldi Baumani (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Biznesa augstskolas "Turība" valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Valdība trešdien biznesa augstskolas “Turība” rektora amatā apstiprināja pedagoģijas zinātņu doktoru Aldi Baumani, informē Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Baumanis ir augstskolas valdes priekšsēdētājs, bet pirms tam bija valdes priekšsēdētāja vietnieks. Savulaik strādājis arī par Skolvadības katedras vadītāju un docentu Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā, kā arī bijis departamenta direktors IZM.

Baumanis Latvijas Universitātē ir ieguvis maģistra un doktora grādu pedagoģijā.

Biznesa augstskolas “Turība” līdzšinējais rektors Jānis Načisčionis pēc pašas vēlēšanās pārtrauca pildīt rektora amata pienākumus pirms termiņa beigām. Tādēļ augstskolas Satversmes sapulce izvēlējās jaunu rektoru, ievēlot šajā amatā Baumani.

Saskaņā ar Augstskolu likumā noteikto augstskolas ievēlēto rektoru pēc augstskolas dibinātāja ierosinājuma apstiprina Ministru kabinets.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pagātne.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+