Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. aprīlis, 2015
Drukāt

Biznesa augstskolas “Turība” rektora amatā apstiprina Aldi Baumani (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Biznesa augstskolas "Turība" valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Valdība trešdien biznesa augstskolas “Turība” rektora amatā apstiprināja pedagoģijas zinātņu doktoru Aldi Baumani, informē Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Baumanis ir augstskolas valdes priekšsēdētājs, bet pirms tam bija valdes priekšsēdētāja vietnieks. Savulaik strādājis arī par Skolvadības katedras vadītāju un docentu Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā, kā arī bijis departamenta direktors IZM.

Baumanis Latvijas Universitātē ir ieguvis maģistra un doktora grādu pedagoģijā.

Biznesa augstskolas “Turība” līdzšinējais rektors Jānis Načisčionis pēc pašas vēlēšanās pārtrauca pildīt rektora amata pienākumus pirms termiņa beigām. Tādēļ augstskolas Satversmes sapulce izvēlējās jaunu rektoru, ievēlot šajā amatā Baumani.

Saskaņā ar Augstskolu likumā noteikto augstskolas ievēlēto rektoru pēc augstskolas dibinātāja ierosinājuma apstiprina Ministru kabinets.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pagātne.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+