Sports
Hokejs

Bļugers: Mūsu likteni šajā čempionātā izšķīra viena, divas kļūdas0


Teodors Bļugers pēc čempionāta pēdējās spēles.
Teodors Bļugers pēc čempionāta pēdējās spēles.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja izlase otrdien pasaules čempionātā ar 4:1 uzvarēja Norvēģiju un turnīru noslēdza 10.vietā. Valstsvienības uzbrucējs Teodors Bļugers atzīst, ka komandas potenciāls bijis augstāks, taču dažas kļūdas nav ļāvušas tikt ceturtdaļfinālā.

“Gandrīz visas spēles mums bija labas, taču viena, divas kļūdas, neļāva sasniegt labāku rezultātu. Piemēram, pret Šveici viena kļūda visu izšķira un mēs zaudējām. Tie ir svarīgi momenti, kas neļauj spēli noslēgt ar uzvaru. Bija labs čempionāts, žēl, ka neizdevās sasniegt to, ko gribējām. Netikām ceturtdaļfinālā, līdz ar to var nospēlēt labāk,” žurnālistiem sacīja Bļugers, kurš kopā ar Kristapu Sotnieku un Robertu Bukartu tika atzīts par vienu no trim labākajiem Latvijas izlases hokejistiem šajā čempionātā.

Pats Bļugers gan uzskata, ka balvu bija pelnījis Rūdolfs Balcers.

“Es nezinu, kurš nosaka (labākos), bet uzskatu, ka šajā čempionātā labākais spēlētājs mūsu komandā bija Rūdolfs Balcers. Viņam neiedeva, tāpēc es nedomāju, ka tas ir tik svarīgi, ka viens no trijiem biju es,” bilda šosezon NHL debitējušais Pitsburgas “Penguins” hokejists, kurš septiņos mačos guva vienus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta spēlē pret Norvēģiju

Tāpat Bļugers ir pārliecināts, ka Latvijas izlase nākotnē var pacīnīties ne tikai par ceturtdaļfinālu, bet spert vēl soli augstāk.

“Ir sajūta, ka vēl ar dažiem spēlētājiem mēs varētu sasniegt krietni vairāk. Arī tagad pietrūka trīs četri čaļi, kuri mums šeit varēja ļoti daudz palīdzēt. Bija traumas, kāds netika, tāpēc mums ir labas iespējas nākotnē sasniegt pat pusfinālu.”

Pēdējā spēlē pret Norvēģiju Latvijas izlase pēc pirmā perioda bija iedzinējos un spēles sākums neizdevās.

Saistītie raksti

“Bija grūti saņemties, paši redzējāt, ka sākumā nebija tādas enerģijas, kā visos iepriekšējos mačos. Šai spēlei vairs nebija tik lielas nozīmes, jo ceturtdaļfinālā vairs netikām, līdz ar to bija grūtāk. Tomēr pēc pirmā perioda izdevās salauzt maču un nospēlēt cienījami. Vienalga gribējām uzvarēt un tas idevās,” uzsvēra Bļugers.

LA.lv