Blūms un partneri Maskavā bez variantiem 0

Jānis Blūms trešdien kļuva par pirmo Latvijas basketbolistu, kas piedalījies Eirolīgas ceturtdaļfinālā, taču viņa pārstāvētā Bilbao ”Gescrap BB” piedzīvoja smagu zaudējumu pirmajā spēlē Maskavā pret CSKA.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

Spānijas klubs zaudēja ar 71:98, bet Blūms laukumā pavadīja 10 minūtes un 48 sekundes iemetot vienu no diviem trīspunktniekiem, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Nenads Krstičs, bet zaudētājiem 15 punktus – Kostas Vasiliadis.

Sērijā līdz trim uzvarām otrā spēle arī notiks Maskavā – piektdien, bet trešā spēle būs Bilbao nākamtrešdien.