×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
24. novembris, 2015
Drukāt

“Blur” līderis konfliktu ar Adeli dēvē par “nožēlojamu” un “nepatiesu”

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu mūziķis Deimons Olbērns konfliktu ar dziedātāju Adeli dēvē par “nožēlojamu” un “nepatiesu”.

Grupas “Blur” līderis žurnālam “Time Out” norādījis, ka viņa komentāri par sadarbību ar dziedātāju un viņas jauno albumu bijuši izrauti no konteksta. Mediji Olbrēna teikto izmantojuši, lai veidotu paši savu stāstu. “Es biju piektais populārākais “Twitter”… cik nožēlojami tas ir?” norādīja mūziķis.

“Tā pat nav patiesība. Tas ir pārsteidzoši, kā cilvēki paņem lietas, kurām vispār nav ticamības, un pārveido tās, lai redzētu reakciju,” viņš piebilda.

Olbrēns, kurš piedalījās piecu Adeles albuma dziesmu tapšanā, intervijā laikrakstam “The Sun” septembrī norādīja, ka Adeles jaunais albums būšot “ļoti mērens” un izdabāšot visām gaumēm. Dziedātājs arī piebilda, ka Adele ir ļoti nedroša.

Adele pēc tam intervijā mūzikas žurnālam “Rolling Stone” atzina, ka nožēlo Olbērna pieaicināšanu jaunā albuma tapšanas laikā, norādot, ka “dažreiz labāk nesatikt savus elkus, par kuriem fanots bērnībā”.

Dziedātāja sacīja, ka neesot pabeigta neviena no kopīgajām dziesmām, jo “neviena no tām neskanēja pareizi un neiekļāvās albumā”.

27 gadus vecā Adele atklāja, ka esot lūgusi Olbērna padomu par atgriešanos mūzikas industrijā pēc bērna piedzimšanas, bet mūziķis viņu tāpēc nosaucis par nepārliecinātu. “Es esmu pārliecinātākais cilvēks, kādu zinu. Es jautāju viņa viedokli par manām bažām, atgriežoties mūzikā ar bērnu, jo viņam arī ir bērns. Un tad viņš mani nosauc par nepārliecinātu?” sūkstījās dziedātāja.

Adeles jaunais albums “25” iznāca 20.novembrī. Trīs dienu laikā ASV tas pārdots jau 2,3 miljonos eksemplāru, savukārt Lielbritānijā “25” pirmajā dienā tika pārdots 300 000 eksemplāru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+