lokomotive.lv

Bogdanovs kļuvis par Latvijas čempionu spīdvejā 0

Par Latvijas čempionu spīdvejā svētdien Daugavpils mototrekā kļuva vietējais braucējs Maksims Bogdanovs.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

Čempionāta norisi iespaidoja pagājušās nedēļas laika apstākļi, jo pēc ilgām lietavām spīdveja treks sacīkstēm tika gatavots vien no ceturtdienas, tāpēc liela nozīme bija tam, kā dalībnieki veic startu. Bogdanovs uzvaru kopvērtējumā nodrošināja ar panākumu 11.braucienā, kur bija ātrāks par savu sīvāko konkurentu Kjastu Puodžuku, kurš kopvērtējumā palika otrais, bet trešo vietu ieguva 18 gadus vecais Oļegs Mihailovs, kurš kļuva par valsts čempionu junioru konkurencē.

Summā Bogdanovam bija 15 punkti, triumfējot visos braucienos, Puodžuks sekoja ar 14 punktiem, bet Mihailovs tika pie 12 punktiem.
Bogdanovs par valsts čempionu kļuva arī 2012.gadā.

Zīmīgi, ka junioriem sudraba medaļnieka noskaidrošanai bija nepieciešams pārbrauciens, kurā Jevgēņijs Kostigovs pārspēja Dāvi Kurmi.

Sacensībās, kurām bija Latvijas atklātā čempionāta statuss, startēja ne tikai vietējie Daugavpils “Lokomotīves” spīdvejisti, bet arī junioru vecuma braucēji no Ukrainas un Igaunijas. Savukārt sacensībās nepiedalījās šosezon lielisku formu sasniegušais Andžejs Ļebedevs.
Latvijas čempionāts bija šīs sezonas noslēdzošās sacensības Daugavpils mototrekā.

Visvairāk reižu par Latvijas čempionu spīdvejā kļuvis Andrejs Koroļovs, kura rēķinā ir pieci tituli. Četras reizes triumfējis krievs Grigorijs Laguta. Savukārt pa trim tituliem izcīnījuši Nikolajs Kokins, Vladimirs Ribņikovs un Puodžuks.