Uncategorized

Bokserim Briedim trīs uzvaras Kiprā 0

Latviešu bokseris Mairis Briedis otro reizi karjerā uzvarējis Kiprā notiekošajā “Biggers Better” profesionāļu boksa turnīrā, piektdienas vakarā Limasolā un “Eurosport” tiešraidē izcīnot trīs uzvaras.

Limasolā notikušā boksa vakara ietvaros Mairis Briedis smagajā svara kategorijā ceturtdaļfinālā pārspēja Kongo dzimušo Kipras pārstāvi Luisu Luisonu, pusfinālā vācieti Robertu Teuberu, finālā ukraini Pāvelu Žuravļovu. Spraigākā izvērtās fināla cīņa pret Žuravļovu, pret kuru Briedis pirms diviem gadiem cīnījās šī paša turnīra finālā un uzvarēja. Trīs raundos uzvarētāju noskaidrot neizdevās un tā kā neizšķirts šajā cīņā nevarēja būt, tika piešķirts viens papildus raunds, kuru pārliecinošāk aizvadīja Briedis.

Šīs bija vienas no “Biggers Better” seriāla kvalifikācijas sacīkstēm, kuru uzvarētājam tika 15 000 dolāru liela prēmija un iespēja gada beigās piedalīties visu posmu uzvarētāju sacīkstē. Tajā jau iekļuvis cits Latvijas bokseris Konstantīns Gluhovs, kurš uzvarēja līdzīgā turnīrā Viļņā.

27 gadus vecais Briedis profesionālajā ringā kāpis 14 reizes, uzvarot 13 cīņās, deviņās no tām ar nokautu. Aizvadītajā nedeļā Kiprā notikušajā turnīrā Briedis bija favorīts, bet viņa treneris Elviss Mihaiļenko uzskata, ka šim līmenim ir jau iziets cauri un šoreiz vajadzēja tikai lieku reizi pierādīt to, ka reizi jau izdarīts – uzvarēt. Briedim jākāpj augstāk, uz nākamo līmeni un pašlaik notiek pie darbs pie atbilstošu pretinieku atrašanas.

 

LA.lv