×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
8. janvāris, 2013
Drukāt

Bondars atsaka Reformu partijai

Foto - LETAFoto - LETA

Mārtiņš Bondars nestāsies un arī nesadarbosies ar Reformu partiju (RP), jo partija neesot gatava pietiekami radikālām pārmaiņām, žurnālistiem pirmdien pēc tikšanās ar partijas valdi paziņoja bijušais Valsts prezidenta kancelejas vadītājs, pašlaik “Ekonomistu apvienības 2010” pārstāvis Bondars.

Pārmaiņas RP būšot jāveic bez viņa.

“Partija ir izdarījusi izvēli par pakāpenisku, demokrātisku pāreju, kā partijai pierādīt sabiedrībai, ka jāturpina strādāt. Viņiem ir labi ministri, viņiem ir labi deputāti un principā viņu darbs ir vajadzīgs sabiedrībai,” sacīja Bondars.

RP pārstāve Daiga Holma žurnālistiem pastāstīja, ka partijas valdes locekļi pirmdien apsprieduši partijai nepieciešamās izmaiņas un RP lēmusi uz tām virzīties soli pa solim, bet Bondars vēlējies radikālas pārmaiņas. Viņa apliecināja Bondara teikto valdei – ja RP gribot veikt pārmaiņas soli pa solim, tad viņš neredz iespēju pagaidām sadarboties ar RP.

RP līderis Valdis Zatlers žurnālistiem atzina, ka partija redzējusi Bondaru kā cienījamu Rīgas mēra amata kandidātu, taču abu pušu redzējumi par nepieciešamajām izmaiņam partijā atšķīrušies.

“Partijas attīstība jeb struktūras maiņa notiks ar vai bez Bondara,” sacīja Zatlers.

Turpmāk līderi tikšot meklēti partijas iekšienē. Uz jautājumu, vai RP uzrunās vēl kādu sabiedrībā pazīstamu cilvēku, Zatlers atbildēja, ka partija ir atvērta visiem. Rīgas saraksta pirmais numurs gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās tiks nosaukts tuvāko nedēļu laikā.

Zatlers pagājušajā nedēļā paziņoja, ka aicinās Bondaru kļūt par partijas biedru. RP mērķis ir pārveidoties par komandas pārvaldības partiju, nevis viena cilvēka – eksprezidenta Zatlera – partiju. Tā sasniegšanai tiek veidota vadības komanda, kurai piepulcēties aicināts bija arī Bondars.

Partija arī iepriekš norādīja, ka tās atsevišķu ministru reitingi ir augsti, bet partijas reitingā tas neatspoguļojas. Pēc “Latvijas faktu” datiem, novembrī par RP, ja rīt notiktu Saeimas vēlēšanas, bija gatavi balsot 3,7% vēlētāju, tādējādi tā nepārvar noteikto piecu procentu barjeru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+