×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
20. oktobris, 2015
Drukāt

Bondars: LRA par jaunumiem Saeimā uzzina no preses, nevis no Mūrnieces (11)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) par dažādiem jaunumiem, izmaiņām Saeimā uzzina no preses, nevis no Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces (Nacionālā apvienība), intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” teica LRA deputāts Mārtiņš Bondars.

“Tā nav Saeimas priekšsēdētājas cienīga rīcība,” savu sašutumu pauda Bondars.

Par iemesliem šādai Mūrnieces rīcībai Bondaram esot grūti spriest. Vienlaikus viņš atgādināja, ka balsojot par viņu tika izvirzītas cerības, kuras pašlaik neesot atttaisnojusi.

Jau ziņots, ka LRA pārmet Mūrniecei selektīvu attieksmi pret politiskajām partijām un vienpersonisku lēmumu pieņemšanu, piemēram, neaicinot vairākās Saeimas partijas, tostarp, LRA iesaistīties darbā Latvijas simtgades rīcības komitejā vai vienpersoniski lemjot par Saeimas ģenerālsekretāra posteņa izveidi.

Tāpat LRA norāda, ka ceturtdien, 15.oktobrī, Saeimas Prezidija un frakciju padomes sēdē Mūrniece esot paudusi, ka centusies uzrunāt LRA frakcijas vadītāju un vadītāja vietnieci ar lūgumu sarīkot atsevišķu tikšanos ar Saeimas prezidiju un pārrunāt visus darba kārtības jautājumu un ka LRA esot sniegusi noraidošu atbildi. LRA uzsver, ka ne no Mūrnieces, ne no Saeimas prezidija nav saņemts neviens oficiāls aicinājums tikties, nemaz nerunājot par jebkādiem apspriežamajiem jautājumiem. “Turklāt neviens no Saeimas prezidija locekļiem nevar apliecināt, ka Mūrniece būtu aicinājusi LRA frakciju un tās deputātus tikties ar Saeimas prezidiju un pārrunāt LRA frakcijas iesaisti dažādu jautājumu [risināšanā],” pauž partija.

LRA kā divkosīgu min Mūrnieces rīcību arī jautājumā par deputātu atalgojuma iesaldēšanu, kad Saeimas priekšsēdētāja paudusi atbalstu šādai rīcībai, bet ar parakstu akceptējusi atalgojuma palielināšanu. “Ināra Mūrnieces profesionālā darbība un pēdējā laika rīcība nav viņas augstajam amatam atbilstoša. Viņas selektīvā attieksme pret Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, vienpersoniskā lēmumu pieņemšana un visbeidzot klaja publiska melošana, nomelnojot mūsu frakcijas biedrus, ir pilnībā nepieņemama un pārkāpj jebkādas vispārpieņemtas uzvedības normas. Šajā situācijā mums nekas cits neatliek, kā izvērtēt Mūrnieces atbilstību ieņemamajam amatam un lemt par neuzticības izteikšanu viņai,” norāda LRA frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Vai pats nevari painteresēties??? Gribi, lai pienāk klāt un izstāsta??? IR NU GAN NEKAUŅA!!!

 2. Bondars,Bondars…. dzirdēts uzvārds… ka tik nav komjaunietis un vēl -bija viena banka, kurā strādājot , saņemot algu ,arī bija visu palaidis garām.

 3. Šitais ..! Vecim pietrūkst uzmanības no publikas.Ja atceras viņa sevis reklamēšanu pirms prezidenta vēlēšanām,palieknelabi,jo tad tieši viņš būtu tāds Musolini-2 klauns ,spoguļu aplīmētā būrī.Mūrniece sieva ar mugurkaulu un nu tas sovjietiem nepatīk.Mūrnieces nomelnošana jau sākās pēc tam,kad Vešņakovam ložņajot pa Saeimu un ostoties,viņa atteicās tusēt ar viņu pie alkohola graņonkas kā Sudraba ar savu narcisu.SC ir vajadzīga āboltiņveidīga persona.

 4. Aizej pie Ilzes, aizej pie Karīnas.Esi karognesējs.Visu dabūsi … zināt. Nezinītis mazajā Parīzē.

 5. Savu portretu NEVAJAG PIELIPINĀT MŪRNIECES KUNDZEI!!! Ko jūs paši darāt??? VAI viss ir tik labi, ka neliekat mierā citus??? Bet ko darīt, ja skaistam vīrietim galvā ķīselis?????????????????

 6. Vajag iet uz darbu.

 7. LRA varēja būt NA dabiskie sabiedrotie, bet ir kļuvuši par citu uzrīdītiem politiskiem šakāļiem.

 8. Nabaga Narciss ……..

 9. Sākot ar vēlēšanu diskusijām ,Bondars kļuvis arvien pretīgāks….

 10. nabadziņi, asariņa jānotrauc…

 11. Vairs nepatīk šī kunga darbošanās.ko nu šūpo valdību! nepatīk tāda rīcība,kad citiem bedres rok

Draugiem Facebook Twitter Google+