×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
25. decembris, 2012
Drukāt

Braukšana vietām ir apgrūtināta

brauksanalet_2482963

Latvijā braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem kopumā ir apmierinoši, savukārt pa reģionālajiem un vietējiem ceļiem braukšana ir apgrūtināta, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” Satiksmes informācijas centra dispečere Inese Fecere.

Latgalē ir neliels lietus, vietām migla ar redzamību līdz 1000 metriem.

Rīgas apkārtnē, kā arī Ventspils, Liepājas, Jelgavas, Bauskas un Siguldas virzienos braukšanas apstākļi ir apmierinoši. Snieg, vietām puteņo. Brauktuves nokaisītas un slapjas.

Daugavpils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Varakļāni – Terehova, posmā Grebņeva – Daugavpils un uz Rēzeknes apvedceļa. Uz brauktuvēm vietām sniega un sāls maisījums.

Valmieras virzienā apgrūtināta braukšana posmā Strenči – Valka. Autoceļš apledo, brauktuves kaisa.

Ainažu virzienā apgrūtināta braukšana posmā Tūjas krustojums – Ainaži. Uz brauktuvēm vietām sniega un sāls maisījums.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Bauskas, Ogres, Aizkraukles, Rīgas, Dobeles, Tukuma, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Alūksnes, Gulbenes, Limbažu, Madonas, Valkas un Valmieras apkārtnēs. Autoceļi vietām sniegoti.

Pa vietējiem ceļiem visā Latvijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi. Brauktuves sniegotas. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek ceļu attīrīšana no sniega un bīstamo ceļa posmu pretslīdes apstrāde.

Braucot ziemas apstākļos, LVC aicina autovadītājiem izvēlēties ceļa stāvoklim un savām autovadīšanas prasmēm atbilstošu braukšanas ātrumu un atgādina, ka ceļa stāvoklis ziemas laikā var mainīties ļoti strauji.

Plašāku un detalizētu informāciju par braukšanas apstākļiem un autoceļu ziemas uzturēšanas klasēm un prasībām varat iegūt “www.lvceli.lv”, “www.celugids.lv”, kā arī zvanot pa bezmaksas diennakts informatīvo tālruni 80005555.

Kā ziņots, daudzviet šorīt uz autoceļiem veidojās apledojumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+