×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
11. oktobris, 2016
Drukāt

Bruņotajos spēkos notiek kaujas gatavības pārbaude (5)

NBSNBS

Bruņotajos spēkos notiek kaujas gatavības pārbaude

Otrdien, 11.oktobrī Štāba bataljonā notiek kaujas gatavības pārbaude, lai pārbaudītu vienības spēju veikt taktiskos uzdevumus un identificētu turpmāk veicamās darbības vienības kaujasspēju pilnveidošanai atbilstoši Nacionālajos bruņotajos spēkos (NBS) izstrādātajām operacionālajām procedūrām, informēja Aizsardzības ministrijā (AM).

AM skaidro, ka kaujas gatavības pārbaudes uzdevums ir pārbaudīt un vingrināt gan vienības vadības iemaņas saņemt un dot pavēli, vadīt operāciju un koordinēt uzdevuma izpildi, gan arī pārbaudīt un vingrināt tās apakšvienību spējas veikt izvirzīšanos uz uzdevuma izpildes vietu, izvēršanos un uzdevuma izpildi.

AM norāda, ka mācību un vingrinājumu laikā pa Latvijas autoceļiem pārvietojas gan Latvijas, gan sabiedroto bruņoto spēku militārā tehnika, bet gaisa telpā lido militārās lidmašīnas un helikopteri.

NBS lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, īslaicīgi radītajiem trokšņiem, militārās aviācijas gaisa kuģu pārlidojumiem un iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem. Iespēju robežās operatīvā informācija būs pieejama bruņoto spēku Twitter profilā @Latvijas_armija.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vai tad štāba bataljons vienīgais mūs aizstaāvēs pret grafistiem ???
    Jeb aizstāvēti tiks tikai varturi, [kuri sen jau būs kalifornijās un kanārijās] ?

  2. vai ,tas notiek ar mūsu pasauli .

  3. tad jau gatavojās Atbildēt

    aizokeāna militārdeģenerātu aicinājumam-http://31videos.ru/?p=1115&utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1657725548

  4. Что, опять?! А теперь против кого «боимся»?

Draugiem Facebook Twitter Google+