×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. jūlijs, 2016
Drukāt

Briedis: Beljū negrib ar mani boksēties, gaidām atbildi no Huka

Preses konference par gaidāmo boksa ciņu

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis nākamo cīņu varētu aizvadīt pret spēcīgo vācieti Marko Huku, trešdien preses konferencē atklāja Briedis.

Briedis maijā pieveica nigērieti Olanrevaju Durodolu un kļuva par obligāto pretendentu uz Pasaules boksa padomes (WBC) pasaules čempionu jostu. Latvietis tādējādi ieguva tiesības cīnīties ar WBC pasaules čempionu britu Toniju Beljū, kurš gan norādījis, ka šobrīd ar Briedi negrib boksēties – viņam ir tiesības vispirms aizvadīt cīņu pret neobligāto pretendentu.

“Beljū ar mani negrib boksēties, jo nevar nopelnīt tik, cik ar kādu no, tā teikt, lielajiem bokseriem, plus vēl arī zaudēt,” norādīja Mairis Briedis. Taču vēlākais līdz nākamā gada martam šai cīņai jebkurā gadījumā ir jānotiek.

Taču pagaidām Brieža komanda runā ar spēcīgo vācieti Marko Huku, kurš aizvadītajās 43 profesionālajās cīņās izcīnījis 39 uzvaras (27 ar nokautu), trīs reizes zaudējis, bet viena noslēgusies neizšķirti. Atbilde no viņa tiek gaidīta līdz ceturtdienai. Ja tā būs negatīva, tad Mairis rudenī varētu boksēties Anglijā pret kādu vietējo bokseri, kura vārds pagaidām netiek atklāts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+