Sports
Citi sporta veidi

Briedis supersērijas finālā pret Gasijevu? Tas nekad nenotiks…1

foto – Evija Trifanova/LETA

Latvijas vadošā boksera Maira Brieža menedžeris Alberts Hačaturovs jeb Als Siesta ir pārliecināts, ka latviešu sportists neaizstās Oleksandru Usiku Pasaules boksa supersērijas finālā.

Kā vēstīts, Usiks guvis elkoņa savainojumu, līdz ar to uz nenoteiktu laiku atcelts viņa un krieva Murata Gasijeva Pasaules boksa supersērijas fināls, pirms kura duelis bija paredzēts arī Briedim. Latvijas bokseris ir ukraiņa rezervists gadījumā, ja Usiks nevarēs spēkoties finālā.

“Jūs runājat par iespēju, ka Briedis varētu aizvadīt supersērijas finālu pret Muratu Gasijevu? Tas nekad nenotiks,” intervijā “FightTalk.net” pauž Siesta. “Neticu, ka tas ir iespējams. Man, protams, patiktu, ja Mairis cīnītos pret Gasijevu, taču Usika savainojums nenozīmē, ka Briedis automātiski kļūst par finālistu.”

Siesta ir drošs, ka savainojums nevar būt iemesls, lai mainītu finālcīņas dalībniekus.

Saistītie raksti

Kā zināms, pirmā smagā svara kategorijas turnīrā piedalījās arī Briedis, kurš pusfinālā piekāpās Usikam, ukrainim tādējādi sasniedzot turnīra finālu un iegūstot arī iepriekš latvietim piederošo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Līdz ar to ukrainis kļuvis par čempionu divās versijās, jo viņam iepriekš bija arī Pasaules Boksa organizācijas (WBO) josta.

Finālā Usiks tiksies ar Krievijas bokseri Gasijevu, kurš ir Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempions.

LA.lv