×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
26. jūlijs, 2017
Drukāt

Brigmanis par Dūklava amatu: “Sagaidīsim rezultātus, un tad būs reakcija.” (7)

ZZS līderi. Foto - LETAZZS līderi. Foto - LETA

Politiķu mudinājumi apsvērt zemkopības ministra Jāņa Dūklava (ZZS) demisiju ir uzskatāmi par mēģinājumu politiski spodrināt savas spalvas, uzskata Zaļo un zemniekus savienības (ZZS) Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis (ZZS).

Viņš akcentēja, ka pirms mudinājumiem izvērtēt Dūklava demisijas iespēju ir jāsagaida Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārbaudes rezultāti. Brigmanis arī esot aicinājis Dūklavu iespējami ātri publiskot atzinumu pēc šīs izmeklēšanas. “Sagaidīsim rezultātus, un tad būs reakcija,” solīja deputāts.

Viņš arī mudināja politiķi Ināru Mūrnieci (VL-TB/LNNK) vispirms tikt galā ar problēmām savā partijā.

Mūrniece šorīt intervija LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja, ka ZZS saistībā ar tā dēvētajām “Rīdzenes sarunām” būtu jāapsver sava pārstāvja Dūklava nomaiņa zemkopības ministra amatā. Kā skaidroja Mūrniece, politikā esot tā, ka iesaukas pielīp, un, ņemot vērā, ka Dūklavam pielipusi iesauka no šīm sarunām, ZZS būtu jāvērtē, kā šo situāciju risināt.

Dūklavs noliedzis no žurnālā “Ir” publicētajām viesnīcā “Rīdzene” noklausītajām sarunām izrietošo, ka viņam pastarpināti piederētu zemesgabals Rīgas brīvostas teritorijā. KNAB pēc ministra lūguma sācis pārbaudi par viņa, iespējams, nedeklarēto īpašumu Rīgas brīvostā.

Partija “Vienotība” saistībā ar šo informāciju rosināja ZZS izvērtēt iespēju virzīt jaunu kandidātu pašreizējā zemkopības ministra Dūklava vietā, taču šis ierosinājums atsaucību neguva. Arī opozīcijas deputāta Mārtiņa Šica (LRA) rosinājums Saeimai lemt par Dūklava demisiju neguva atbalstu un nepieciešamie desmit deputātu paraksti šī jautājuma izskatīšanai vēl netika savākti.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Lasot dažādos rakstus par mūsu Saeimas deputātu darbošanos un noslogotību ,rodas iespaids, ka audz laika un enerģijas izlieto viens otru apsaukājot, aprunājot u.t.t.Viss notiek pēc principa “cita acīs redz skabargu , savā neredz baļķi” Taču trakākais ir tas, ka šī laika izšķiešana ir par iemeslu tam,ka esat aizmirsuši:mēs Jūs ievēlējām {vienalga kādu partiju}, lai strādātu, savas zināšanas , enerģiju darbu un laiku veltītu Latvijas valsts un iedzīvotāju dzīves līmmmeņa attīstībai un uzlabošanai neaizmirstiet!

  2. Tas ir tas pats, kas pateikt:” Pagaidīsim kad cilvēks noslepkavos un tad vērtēsim viņa darbību.”Nu ko? Komunistu stilā.

  3. klusi…..bloķēt….. ZZS taču VISUS ŠOS GADUS ”URBUSI”’ KLUSI…..AR laiku jau visas nelietības nāk gaismā! Nav tādas lietas, KO VAR NOSLĒPT?! Arī KNAB tika ”klusi” iznīcināts, kur punktu pielika pusfabrikāts Streļčenoks un viņam VISIEM SPĒKIEM palīdzēja PREMJERS KUČINSKIS Lemberga uzdevumā.Streļķa atkārtotu ievēlēšanu izgāza Mārtiņš Krieviņš un Lembergs TŪLĪT LIKA VIŅU ATLAIST?!!!!PAMATOJUMS: IT KĀ valsts pārvaldes darbinieku skaita samazināšana…. KO TAGAD DOMĀ DARĪT CITSKOVSKIS????? TO PAŠU, PAR KO ATLAIDA KRIEVIŅU……. Arī prezidenta darbošanos nejūt – velk laiku….VISI RŪPĪGI VELK LAIKU JAU 26 GADUS…..VAI VĒL ATĻAUSIM TĀ STRĀDĀT 13.SAEIMAI UN JAUNAJAI VALDĪBAI???????????

  4. Čekistu purni.

  5. Brigmani izsūdzi labāk savus komunistiskos grēkus. Baigais nu Latvijas patriots atradies!!!

  6. Ko tas nozīmē – nozīmē klusi bloķēt parlamenta izmeklēšanas komisijas darbu un viss.

Draugiem Facebook Twitter Google+