×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
22. decembris, 2016
Drukāt

Brīvdabas muzejā izgaismos senču mājas un Usmas baznīcu (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Gaismas spēles ziemas mijkrēslī” Latvijas Etnogrāfiskajā muzejā ir samērā jauns notikums, kas noritēs no 26. decembra līdz 8.janvārim. Pašā ziemas viducī muzejs pārvērtīsies pasaku valstībā, kur ēkas un istabas tiek īpaši izgaismotas. Ielūkojoties caur lodziņiem, var redzēt, kā mūsu senči dzīvojuši un svētkus svinējuši.

26.decembrī – pirmajā pasākuma dienā būs lielākais izgaismoto objektu skaits. Papildus izgaismotas un atvērtas būs arī Usmas baznīca, kur skanēs noskaņu mūzika. Arī Bornes baznīcai būs īpašs rotājums. Svētku izgaismojums Kurzemes zvejniekciemā, Lībiešu zemnieka-zvejnieka sētā “Dēliņi”, Kurzemes un Vidzemes zemnieku sētās, Nidas dūmistabai un Liepājas ostmalas noliktavai.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Manas tālās atmiņas……man patika viss ko varēju uztvert tajos laikos…kas saistījās ap to.. ar tiem, kas reiz bija un kā viņi nodzīvoja sev atvēlēto laiku. Man ļoti patīk Usmas baznica un es to jau redzeju…kad atveda….un varēja apmeklēt….man pirmais…baznīca…un tik maziņa ?!….bet tad kad iegaju…palika tāda dīvaina sajūta…smarža,apkārt krāsu gamma…un tad tāds labs majīgums bija jūtams….man prieks ..ka ir tāda iespēja…redzēt kaut dalinu no mūsu senču atstātā tikuma….mīlēt Dievu.

Draugiem Facebook Twitter Google+