Mobilā versija
+1.6°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
26. jūlijs, 2014
Drukāt

Bruņotie spēki izglābj motorlaivas pasažierus no sadursmes ar tankkuģi (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Pie Rīgas ostas vārtiem bruņotie spēki piektdien, 25.jūlijā, izglābuši kādas motorlaivas pasažierus no sadursmes ar tankkuģi, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas preses nodaļa.

Ap plkst.20.30 Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs saņēma informāciju no jahtas “Auda”, ka tās redzeslokā ir motorlaiva Rīgas ostas vārtos. Laiva, kurā atradās četri cilvēki, bija zaudējusi spēju turpināt gaitu ar motora palīdzību un tajā esošie pasažieri ar airu palīdzību mēģināja tuvoties krastam, taču tika nesti jūras virzienā.

Uz notikuma vietu tika nosūtīts Jūras spēku flotiles patruļkuģis un par notikušo ziņots Rīgas ostas satiksmei, jo motorlaiva atradās bīstamā tuvumā kuģu ceļam, kas varēja izraisīt sadursmi ar ostā ienākošo tankkuģi “Besiktas Iceland”.

Patruļkuģis secināja, ka motorlaivā atrodas divi vīrieši un divas sievietes un laivai ir radušās problēmas ar dzinēja starteri.

Patruļkuģa komanda aizvilka motorlaivu uz Jūras spēku flotiles bāzi Buļļupē, kur iespēju robežās sniedza palīdzību dzinēja problēmu novēršanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Varēja būt teroristi: nobļautos Allahs ir liels un tankkuģis lupatās.

  2. kāda tur sadursme,laiva pret tankuģi!hahahahaha

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā?Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (5)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+