Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
5. marts, 2015
Drukāt

Bruņoto spēku orķestris ar koncertu Siguldā sveiks sievietes (1)

Foto: LETAFoto: LETA

NBS orķestris

Sagaidot Starptautisko sieviešu dienu, Nacionālo bruņoto spēku orķestris sagatavojis muzikālu dāvanu – 8. martā orķestra kameransambļi visas daiļā dzimuma pārstāves aicina uz tradicionālo svētku koncertu “Tev vienīgajai!” Siguldas koncertzālē “Baltais Flīģelis”.

Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļā informē, ka koncertā piedalīsies labākie bruņoto spēku orķestra koka, metāla pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu kameransambļi.

Ansambļu mūziķi savās koncertprogrammās iekļāvuši plašu un daudzveidīgu repertuāru visdažādākajām gaumēm no ķeltu un klasiskās mūzikas līdz laikmetīgā džeza kompozīcijām.

Svētku koncerts sāksies plkst.15, ieeja tajā būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un kurš tad ir ideoloģiskais autors šai idejai – izmantot LR Bruņoto spēku orķestri svešas ideoloģijas
    popularizēšanai, lai arī tā ir tikai izbijusī sieviešu diena? LNT arī popularizēs šo dienu. Tāda sajūta, ka atgriežamies padomju laikos. Veikla izvēle! Ekskomunistiem pirmais izbīlis pārgājis un nu var sākt ar kultūras pasākumiem, jo pie mums taču demokrātija, viņi stāstīs! Tikai mērķi citi…

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+