×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
17. februāris, 2014
Drukāt

Bukmeikeri lielākās izredzes uzvarēt Eirovīzijas finālā paredz Donam

Foto - LetaFoto - Leta

Dziedātājs Dons (Artūrs Šingirejs) albuma "Varanasi" prezentācijā.

Eirovīzijas dziesmu konkursa Latvijas nacionālās atlases finālā “Triobet” bukmeikeri lielāko iespēju uzvarēt paredz Dona izpildītajai dziesmai “Pēdējā vēstule”.

Kā aģentūru LETA informēja “Triobet” sabiedrisko attiecību konsultantes asistente Elīna Korba, Donam un dziesmai “Pēdējā vēstule” noteikta 65% liela iespēja uzvarēt.

Dziesma izlaista jau labu laiku pirms Eirovīzijas dziesmu konkursa un gada sākumā paguvusi kļūt par populārāko roka un popdziesmu Latvijas Radio 2 “Muzikālajā bankā”. Dziesmas ceļu uz klausītāju sirdīm noteikti stiprināja arī nupat notikušie un ļoti labi apmeklētie Dona koncerti, savu izvēli pamatoja “Triobet”.

Galveno konkurenci Donam, “Triobet” vērtējumā, radīs Olga un “Līgo” ar dziesmu “Saule riet”, kurai prognozē 29% lielu iespēju uzvarēt.

Viņuprāt, klausītājiem patiks dziesmā apvienotais etniskais un modernais skanējums. Dziedātāja Olga Rajecka uz Latvijas mūzikas skatuves darbojas jau ilgstoši, sevi kā solisti piepildījusi savulaik leģendārajās grupās “Turaidas Roze” un “Eolika”. Rajecka gadu gaitā iemantojusi lielu sava talanta cienītāju skaitu un aizvien aktīvi uzstājas, kas var pozitīvi ietekmēt konkursa balsojumu Latvijas nacionālās atlases finālā. Negatīvu iespaidu uz to var atstāt publiskajā telpā izskanējušais viedoklis par dziesmas līdzību ar pasaulē populāro zviedru dīdžeja Avicii dziesmu “Wake me up”, pauda “Triobet”.

Jebkurai citai dziesmai “Triobet” prognozē 6% lielu iespēju uzvarēt Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases finālā. Par uzvaru, pēc “Triobet” norādītā, šogad cīnīsies divas dziesmas, tomēr ar labu sniegumu konkursa Latvijas finālā par pārsteigumu varot parūpēties arī kāda cita izpildītāja dziesma.

Reālākie konkurenti varot izrādīties izpildītāja Katrine Lukins ar dziesmu “You Are The Reason”, grupa “Aarzemniek” ar “Cake To Bake”, grupa “Eirošmits” ar dziesmu “If I Could (Get Away)”, kā arī Ralfs Eilands&Valters Pūce ar dziesmu “Revelation”.

Eirovīzijas nacionālās atlases fināls notiks 22.februārī Ventspilī, kur kā pirmie uz skatuves kāps Ralfs Eilands un Valters Pūce ar dziesmu “Revelation”, bet pēdējā uzstāsies Katrine Lukins ar dziesmu “You Are The Reason”.

Otrais priekšnesumu sniegs Markus Riva ar dziesmu “Lights on”, trešā būs Katrīna Bindere ar dziesmu “Moment and tomorrow”. Kā ceturtais uz skatuves kāps Dons ar dziesmu “Pēdējā vēstule”. Piektā uzstāsies Samanta Tīna ar dziesmu “Stay”. Sestais uz skatuves kāps Niko ar dziesmu “Here I am again”. Septītā būs grupa “MyRadiantU” ar dziesmu “Going all the way”, savukārt astotā būs Olga un “Līgo” ar dziesmu “Saule riet” (“Take Away”).

Ar devīto kārtas numuru Latvijas finālā uzstāsies Aminata Savadogo ar dziesmu “I can breathe”. Viņai sekos grupa “Aarzemnieki” ar dziesmu “Cake to bake”. Ar kārtas numuru 11 uzstāsies grupa “Eirošmits”, kuri izpildīs dziesmu “If I could (Get away)”. Savukārt pēdējā priekšnesumu sniegs jau pieminētā Lukins.

Eirovīzijas dziesmu konkursa starptautiskais fināls šogad notiks Kopenhāgenā, Dānijā. Starptautiskā konkursa pusfināli paredzēti 6.maijā un 8.maijā, bet fināls – 10. maijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+