Horoskopi un mistika
Horoskopi

Būs iespējams sasniegt sen lolotus sapņus! Horoskopi 20.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien daudziem izdosies no gabaliņiem salikt vienu veselu bildi. Izrādot mērķtiecību un pacietību daudzi varēs sasniegt sen lolotus mērķus. Iespējami dažādi pārpratumi, pārspīlējumi, nepareiza informācijas uztvere. Taču praktiski vajadzētu sekot saviem plāniem un tos nemainīt tikai tāpēc vien, ka “blakus” kaut kas ir noticis. Veiksmīga diena, lai dotos uz dažādiem kultūras pasākumiem – teātri, kino, izstādi, dotos ciemos vai uzņemtu ciemiņus.

Auns

Saspringta diena. Veiksme garantēta vien tajā gadījumā, ja tu pratīsi pareizi izvērtēt situāciju un pārliecināt apkārtējos par savu taisnību. Taču necenties to darīt, izmantojot ietiepību un varu – izrādi vairāk diplomātijas!

Vērsis

Šodien tu sajutīsi lielu enerģijas pieaugumu. Pieaugs tavas radošās spējas, intuīcija, seksualitāte. Taču iespējams, ka kāds nepareizi novērtēs savu raksturu, tava uzvedība kādam var likties pārlieku bikla un šis cilvēks centīsies “regulēt” situāciju pa savam. Neļauj to viņam!

Dvīņi

Iespējams, ka šodien tu satiksi senus draugus, radiniekus vai bijušos kolēģus. Privātajā dzīvē vēro notikumu gaitu un neizlaid iniciatīvu no savām rokām – šodien tu vari sasniegt rezultātus, par kuriem agrāk pat neatļāvies sapņot.

Vēzis

Labvēlīga diena, lai tiktos ar cilvēkiem, iepazītos ar jauniem paziņām un draugiem, ceļotu vai sagaidītu viesus. Iespējams, ka negaidītas ziņas liks pārskatīt savus plānus tuvākajām dienām. Sapnis piepildīsies, ja esi to jau redzējis iepriekš. Ja tu sapnī strīdies – tas uz veiksmi.

Lauva

Šodien daudz lauvas var izrādīt savu vēlmi pēc veiksmes un dažādām sabiedriskām aktivitātēm. Ļoti iespējams, ka šodien tu dosies uz teātri vai koncertu, ciemos pie draugiem vai pats sagaidīsi viesus. Privātajā dzīvē iespējams negaidīts pavērsiens, taču neuztraucies – tas būs patīkams.

Jaunava

Labvēlīga diena fiziskām aktivitātēm, saskarsmei ar cilvēkiem, aktīvai atpūtai un izklaidei. Tava izlēmība un mērķtiecība, protams, ir apsveicama, taču ķerties pie globāliem projektiem un iecerēm šodien gan nevajadzētu – tas var pavērsties pret tevi pašu.

Svari

Pastiprināsies tava intuīcija. Jūtu izpausmē centies būt piesardzīgs, pat nedaudz vēss – tas ļaus tev labāk saskatīt patieso situācijas ainu.

Skorpions

Pieaugs tava harizma un enerģija. Šo dienu tu vari veltīt saskarsmei ar citiem cilvēkiem – pavadīt to sarunās un radošās nodarbēs. Izvairies no milzīgām kompānijām – tevi var pārņemt pūļa emocijas un noskaņojums. Šīs dienas devīze – vēro no malas un analizē notikumus.

Strēlnieks

Piemērota diena sarunām ar cilvēkiem, sportošanai un jebkuram fiziskam darbam. Iespējams, gadīsies kādi neparedzēti tēriņi. Mājas solis prasīs daudz laika un spēka. Bērnu intereses prasīs no tevis papildus uzmanību un piedalīšanos viņu plānos.

Mežāzis

Cilvēki, ar kuriem tu iepazīsies šodien, kļūs par nozīmīgu tavas dzīves sastāvdaļu. Iespējams, parādīsies dažādas jaunas idejas, kas ietekmēs tevis paša plānus, taču izrādi zināmu piesardzību: neķer karstu un necenties pārveidot uzreiz visu pasauli.

Ūdensvīrs

Aktīva un radoša diena. Nav izslēgts, ka tev būs iespēja parādīts savus talantus un spējas visdažādākajās situācijās. Ieteicamas dažādas grupu nodarbības, un tikšanās ar draugiem. Iespējams, ka darbā tu spēsi nodemonstrēt dažādas oriģinālas idejas. Jaunas iepazīšanās būs veiksmīgas un šiem cilvēkiem būs nozīme tuvākā nākotnē.

Zivis

Labvēlīgs zvaigžņu stāvoklis, kas nodrošina panākumus visās jomās. Sievietes Zivis pratīs “sagrozīt” galvu ikvienam vīrietim, taču pārmērīgas prasības un lielas kaprīzes var kļūt par iemeslu strīdam ar mīļoto vīrieti. Vīriešiem – Zivīm nevajadzētu aizmirst par atpūtu, kas noteikti nāks par labu! Uzrīko nelielus ģimenes svētkus! Nekautrējies izrādīt jūtas!

LA.lv