Butauts pārmet komandai cīņasspara trūkumu 0

Komandai trūkst cīņasspara – ļoti vīlies par graujošo zaudējumu Valensijā ir “VEF Rīga” galvenais treneris Ramūns Butauts, vēsta komandas mājas lapa internetā.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Kā zināms, otrdien vefiņš  Eiropas kausa TOP 16 turnīra spēlē izbraukumā ar 49:80 zaudēja Riharda Kuksika pārstāvētajai Spānijas vienībai ”Valencia”.

Pirmajā puslaikā ”VEF Rīga” spēja gūt tikai 17 punktus, kamēr pretinieki 49. ”Mēs nebijām psiholoģiski gatavi spēlēt pret tik stipru pretinieku viņu laukumā. Mājiniekiem bija ļoti spēcīga aizsardzība un lai gan mums bija daudz situāciju brīviem metieniem, tie bija nesekmīgi. Neveiksmes uzbrukumā atsaucās arī uz spēli aizsardzībā.”

Butauts pauda vilšanos par to, ka komandai nav bijis cīņasspara. ”Taču no šī zaudējuma ir gūts viens labums – mēs zinām to, kā nedrīkst spēlēt.”

Iepriekšējā Eiropas kausa spēlē gūtā plaukstas savainojuma dēļ divus mēnešus nevarēs spēlēt komandas kapteinis Kristaps Janičenoks. ”Jā, komandā nav līdera. Taču vēl nekas nav zaudēts,” sacīja Butauts.

Nākamo spēli Eiropas kausā ”VEF Rīga” aizvadīs otrdien savā laukumā pret Dinkerkas ”Gravelines”, kas arī cietusi divus zaudējumus tāpat kā Latvijas klubs, bet jau sestdien Kandavā vefiešiem pēc vairāk nekā pusotra mēneša pārtraukuma atkal būs spēle Latvijas Basketbola līgā – pret ”Liepājas lauvām”.