Horoskopi un mistika
Ezoterika

Deviņi veidi, kā aktivizēt un līdzsvarot čakras 16

Foto – Shutterstock.com

Mēs ik dienu aktivizējam savas čakras. Tas notiek gan neapzināti, gan var notikt apzināti. Lūk, veidi, kā to var darīt apzināti.

  1. Domas

Domas ir enerģijas forma. Pozitīvā domāšanai ļauj mūsu enerģija plūst brīvi un bez aizķeršanās. Negatīvās domas mazina enerģiju mūsos. Katra doma pieslēdzas čakrai. Piemēram, kaislīga doma stimulē sarkano enerģijas plūsmu, bet ļauna doma mazina šo plūsmu. Tas nozīmē, ka biežas ļaunas domas vājina saknes čakru.

2. Saule

Tas ir mūsu svarīgākais enerģijas avots. Ar saules gaismas palīdzību uz zemi nāk visu septiņu krāsu enerģija. Cilvēki, dzīvnieki, augi, minerāli, ūdens un mūsu čakras gūst enerģiju no saules gaismas. Ja jums nav iespējas baudīt saules vannas vairākas stundas dienā, iekārtojiet savā darba vietā vai mājās kvalitatīvu lampu ar pilnu spektru.

3. Ēdiens

Kad saules stari krīt uz augiem, tie piepilda tos ar enerģiju. Pēc tam, kad augi paņem šo enerģiju, krāsu enerģija paliek tajos augļu, dārzeņu un ziedu krāsās. Bez šīs enerģijas organisms nevar uzsūkt produktu uzturvērtību. Jūs varat noturēt savu čakru līdzsvaru, ik dienu uzturā lietojot produktus visās septiņās krāsās.

4. Vizualizācija

Meditācija un elpošana. Tā kā doma ir enerģijas forma, jūs varat aktivizēt savas čakras caur meditāciju, vizualizāciju un elpošanu. Vizualizējot noteiktas krāsas, jūs varat jau aktivizēt konkrētas čakras.

5. Akmeņi un minerāli

Akmeņi un minerāli arī ir enerģijas forma. Piemēram, cilvēka organismā ir tādas pašas kristāliskās struktūras kā kristālu minerālos. Kristāli pastiprina enerģiju un var būt ieprogrammēti – līdzīgi kā datorčipi. Nēsājot juvelierizstrādājumu akmeņus vai savu vidi iekārtojot ar dārgakmeņiem un minerāliem, jūs uzsūksiet sevī dziedinošās akmeņu un minerālu vibrācijas.

6. Krāsu peldes

Ūdens ir enerģijas un krāsas kā enerģijas pārnesējs. Guļot iekrāsotā ūdenī, jūsu ķermenis ir tās krāsas vibrācijā. Neesiet slinki un uzdāviniet savam ķermenim šo iespēju. Peldes laikā sabalansējiet čakras, domājot par to, ko jūs vēlētos iegūt no konkrētās enerģijas. Variet to apvienot ar aromterapiju. Centieties neizmantot ķīmiskās krāsvielas, labāk izmantot dabiskās.

7. Aromterapija

Ēteriskās eļļas ir tīra augu un ziedu enerģija. Katrai eļļai ir sava vibrācija. Eļļām ir dziednieciskas īpašības. Lietojiet tikai terapeitiskās eļļas (lētās eļļās var būt toksīni), turklāt nekad neklājiet ēteriskās eļļas uz ādas – tās vajag iepilināt bāzes masāžas eļļā, pievienot emulgulatoram (piemēram, medum, pienam) vai pilināt vannā.

8. Mūzika un dejas

Mūzika mūs var ietekmēt gan pozitīvi, gan negatīvi. Katram muzikālā nots atbilst kādai čakras krāsai. Ir skaņas, kas var stimulēt mūs emocionāli, psihiski, fiziski. Piemēram, klausoties mūziku vai dejojot ritmisku skaņu pavadībā, piemēram, bungu rīboņai skanot, jūs varat uzlādēt savu fizisko ķermeni un stimulēt saknes čakru.

9. Zināšanas un prakse

Tas ir Spēks, ar kuru jūs varat pārvaldīt savu realitāti un ne tikai savējo…

Avots: ok.ru

LA.lv