×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
10. jūlijs, 2017
Drukāt

Čakša skaidrojas par Panteļējeva pieņemšanu darbā (18)

Foto - LETAFoto - LETA

Veselības ministre Anda Čakša bijušo Aizsardzības ministrijas (AM) parlamentāro sekretāru Andreju Panteļējevu (ZZS) sava biroja vadītāja amatam uzrunājusi, lai stiprinātu biroju, aģentūrai LETA klāstīja Veselības ministrijas (VM) pārstāve Agnese Zarāne.

Viņa norādīja, ka Panteļējevam ir ievērojama darba pieredze valsts pārvaldes struktūrās, gan ieņemot Saeimas deputāta vietu un Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja amatu, gan darbojoties parlamenta Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas un Budžeta un finanšu komisijas sastāvos, gan strādājot Satversmes aizsardzības birojā.

Ministre esot saņēmusi arī labas rekomendācijas no aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa (ZZS) attiecībā uz Panteļējeva analītiskajām spējām un pieredzi valsts pārvaldes darbā.

“Latvijas Avīze” jau rakstīja, ka Panteļējevs turpmāk pildīs Čakšas biroja vadītāja pienākumus.

Kopš gada sākuma Čakšai nebija oficiālā biroja vadītāja, bet formāli šos pienākumus esot veikusi Čakšas padomniece ekonomikas jautājumos Alīda Vāne, kas pirms divām nedēļām aizvadījusi pēdējo darba dienu šajā amatā.

No 5.jūlija par Čakšas biroja vadītāju kļuvis Panteļējevs, kurš vēl pirms nedēļas atstāja amatu AM, un tagad viņa vietā AM parlamentārā sekretāra pienākumus pilda Viesturs Silenieks (ZZS).

“Latvijas Avīze” rakstīja, ka neoficiāli izskanējis, ka AM parlamentārā sekretāra vieta pēc atsevišķu ārpus ministrijas esošu politisko personu norādījuma esot bijis jāatbrīvo Sileniekam, kuram tādējādi tikšot nodrošināts tramplīns augstākam lēcienam karjerā.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Silenieks kā AM parlamentārais sekretārs? Tik pat labi varēja ielikt šajā amatā Alfrēdu Rubiku.Rezultāts viss viens.

 2. ZZSiešiem profesionālisms neeksistē, bet gan tikai krēsli un vietas

 3. oligarhi sargā viens otru Atbildēt

  Čakša augšā, Panteļējevs apakšā. Skaidrs!

 4. Reiz senos laikos viņš bija komjaunatnes sekretārs fizikas matemātikas fakultātē….

 5. SUUDI NEGRIMST.

 6. Kā teiktu okupācijas laikā – ļeņina idejas dzīvo un uzvar.

 7. Tā peld lielākie latvijas mēsli!!!

 8. Panķūzis ir vecs Gudmena draugs un darbabiedrs ‘kantorī”.Viņam nedrīkst nedot amatu,citādi būs liela šmuce!

 9. Kādreizējais ,,pareizais komjaunietis”‘ , blin.

 10. Šis tips reiz solīja savu cepuri apēst.

 11. Čakšas brūtgāns

 12. Uz debesīm jāsauc! Daudz trakāk kā saucamo komunistu laikos. Šim DARBONIM vienmēr SILTA vieta saglabāta. Ko darīs, kādi pienākumi, kāds amats, tas nav zināms, bet….. PIELĀGOS to amatu šim liekēdim, par maz vēl.
  Kurš beidzot IZBEIGS šo draugu būšanu?! Cik ilgi tas turpināsies?!

 13. Nu taisni kā padomju laikos – nomenklatūras darbinieks, kur partija nostutē tur guļ. No tādiem jau nemaz nedrīkst atbrīvoties. Kāda starpība kurā aizsardzības bastionā strādā.

 14. Ko konkrēti darīs Pantełejevs? Vai algu viñam maksās no nodokłu maksātāju naudas? Kādi būs viña darba kvalitātes kritēriji?

  • Kàdi tur kvalitàtes kritériji?Visi ministri un vieñu piekabes tikai tàdi iztapoñas,sistémai noderīgi (daudz zin )zobrati.

Draugiem Facebook Twitter Google+