×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
10. novembris, 2015
Drukāt

Čellu trio “Melo-M” Vecgada lielkoncertā pulcēs 50 čellu orķestri

Foto - LetaFoto - Leta

Rīgas Kongresu namā 30. decembrī notiks jau par tradīciju kļuvušais čellu trio “Melo-M” Vecgada lielkoncerts, kurā gaidāma arī vairāk nekā 50 čellistu orķestra uzstāšanās, aģentūru LETA informēja grupas menedžeris Kaspars Kukuvass.

Vecgada lielkoncertā čellu trio “Melo-M” tradicionāli atskatās uz gada laikā paveikto, priecējot klausītājus ar jaunu darbu pirmatskaņojumiem, kā arī atskaņojot visu laiku populārākos skaņdarbus no grupas repertuāra. Tas ieplānots arī šogad, koncerta pirmajā daļā izpildot Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas no mūzikas programmas “No meža mēs nākam” un citus instrumentālus skaņdarbus.

Lielākais pārsteigums gaidāms koncerta otrajā daļā, kad kopā ar trio čellistiem muzicēs īpaši šim koncertam izveidots ansamblis – “Melo-M Mega-orķestris”, kura sastāvā būs vairāk nekā 50 dažādu paaudžu Latvijas čellisti, ieskaitot gan mūzikas skolu audzēkņus un studentus, gan profesionālus mūziķus un seniorus.

“Melo-M Mega-orķestra” izpildījumā Vecgada lielkoncertā skanēs pazīstamākās un klausītāju iemīļotākās kompozīcijas no trio repertuāra – versijas par pasaulē populārām popmūzikas un rokmūzikas tēmām.

Orķestra priekšplānā muzicēs paši “Melo-M” dalībnieki Kārlis Auzāns, Jānis Pauls, Miķelis Dobičins un sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+