×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
19. februāris, 2016
Drukāt

Ceļu satiksmes negadījums ar vairākām automašīnām – meklē aculieciniekus

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Ilustratīvs foto

Valsts policijas (VP) Ogres iecirkņa policisti meklē aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam, kas notika šā gada janvāra sākumā. Negadījums notika Ogres novada Suntažu pagastā, uz autoceļa Rīga – Ērgļi, kurā tika iesaistītas vairākas automašīnas un tajā cieta kāds vīrietis.

Šā gada 13. janvārī ap pulksten 20.20 Ogres novada Suntažu pagastā, uz autoceļa P4 Rīga-Ērgļi 41. kilometrā, kravas automašīna “Scania” (kokvedējs ar piekabi), braucot Rīgas virzienā, uz slidenas brauktuves nespēja uzbraukt kalnā. Rezultātā automašīnas vadītājs no piekabes bija izkrāvis baļķu kravu, daļu no baļķiem izkraujot uz ceļa braucamās daļas.

Nedaudz vēlāk izkrautajai baļķu kravai, nepamanot uz ceļa atstāto kravu, uzbrauca automašīna Chrysler Grand Voyager, kura brauca virzienā no Rīgas uz Ērgļiem. Pēc negadījuma Chrysler vadītājs izkāpa no automašīnas, taču šajā brīdī viņamu uzbrauca Ērgļu virzienā braucošā automašīna BMW.

Šobrīd policijas rīcībā ir informācija, ka vēl pirms Chrysler markas automašīna uzbrauca baļķiem, no Rīgas puses notikuma vietai pietuvojās vēl četras vieglās automašīnas. Šīs automašīnas, netiekot garām kokvedējam ar piekabi, devās atpakaļ Rīgas virzienā, tādēļ šo automašīnu vadītāji varētu liecināt par situāciju, kas notika negadījuma vietā. Iespējams, ka ir aculiecinieki, kas negadījuma vietai pabrauca garām jau uzreiz pēc automašīnas Chrysler un BMW sadursmes.

Ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus policija lūdz zvanīt uz tālruņa numuriem65002403, 65002428, 65002400 vai 110.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+