Čempioniem pirmā uzvara futbola Ziemas kausā 0

Latvijas futbola virslīgas Ziemas kausa izcīņā Daugavpils “Daugava” pirmdien ar 2:1 pārspēja FC “Jūrmala”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Pagājušās sezonas čempionvienības labā vārtus guva Maurisio un Vladimirs Volkovs. Jau pēc 18 spēlētām minūtēm daugavpilieši bija vadībā ar 2:0, puslaika beigās Deniss Kunabins rezultāta starpību samazināja, bet otrajā puslaikā rezultāts nemainījās.

A grupā Daugavpilieši ar divās spēlēs izcīnītiem trim punktiem atrodas pirmajā vietā, bet jūrmalnieki zaudējuši abās cīņās un ir pēdējie, ceturtie.

Ziemas kausa izcīņā pirmajā posmā divās grupās sadalītās komandas izspēlē apļa turnīru. Katras grupas divas labākās komandas iekļūs pusfinālā, savukārt 3. un 4.vietas īpašnieces aizvadīs vēl divas cīņas, lai noteiktu zemāko vietu sadalījumu. Katra komanda turnīrā aizvadīs piecas spēles.