×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
21. aprīlis, 2013
Drukāt

Cēsis pārliecinoši uzvar otro finālspēli

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

LSBL čempionāta finālā solis līdz titulam atlicis SK “Cēsis” komandai, kas savu sezonas perfekto bilanci turpina arī finālā pret “TTT Rīga” – 82:51 un 83:62.

LSBL čempionāta finālā solis līdz titulam atlicis SK “Cēsis” komandai, kas savu sezonas perfekto bilanci turpina arī finālā pret “TTT Rīga” – 82:51 un 83:62.

SK “Cēsis” uzvaru sēriju turpina arī LSBL čempionāta finālā, uzvarēto šīs sezonas spēļu bilasnci pagarinot līdz 30. Sastāva komplektācijas ziņā kluba prezidents Krišjānis Kļaviņš ir tālu apsteidzis konkurentus, tādēļ sezonas izskaņā vairāk par garo uzvaru virteni var gūt estētisku baudījumu par komandas spēlēto basketbolu. Ar četrām Latvijas valstsvienības kandidātēm un divām ārzemniecēm galvenajam trenerim Armandam Krauliņam iedots labs materiāls, no kura mūsu basketbola maestro izdevies izveidot patiešām spēlējošu komandu. Ātrā un dinamiskā spēle ar agresīvu aizsardzību patīk arī Cēsu līdzjutējiem, kuri uz komandas mājas spēlēm nāk kuplā pulkā. Gan Krauliņš, gan spēlētājas sezonas laikā vairākkārt uzsvērušas, ka bez pašu un trenera meistarības šīs sezonas panākumu atslēga ir lieliskais komandas kolektīvs. Sezonas laikā bijuši kāpumi un kritumi, papildinājumi sastāvā, tomēr tieši fināla pirmajā cīņā Cēsis nospēlēja vienu no sezonas labākajām spēlēm. Īpaši aizsardzībā, un tādās reizes daudz kas sanāk arī uzbrukumā – iznākumā 82:51. Arī otrajā fināla spēlē Cēsu komandas pārsvars bija līdzīgs, šaubas par spēles iznākumu nebija kopš pirmā puslaika beigām, spēlei beidzoties 83:62.

“TTT Rīga” šīs sezonas modelis vairāk atgādina jaunatnes komandu ar no tām izrietošām sekām – trūkst stabilitāte, bet pieredze un meistarība jānopelna šādās fināla spēlēs. “Daudz spēka atstājām pusfinālā, vairākām spēlētājām dienu pirms fināla bija svarīgas spēles jaunatnes līgā. Tādēļ nesanāca sagatavoties fināla sērijai tā, kā to darītu ierastā režīmā. Šādā situācija Cēsis bija labākā situācijā un to arī parāda rezultāts. Apzināmies, ka pret šādu Cēsu komandu mums nav daudz izredzes uzvarēt garā sērijā, tomēr gribam nospēlēt labāk un radīt intrigu katrā spēlē. Vismaz tādu, kāda bija Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta finālā, kad uzvarētāju noskaidroja pēdējās minūtēs. Mēs cīnīsimies!” sola “TTT Rīga” galvenais treneris Aigars Nerips.

Bronzas sērijā līdz divām uzvarām soli tuvāk medaļām ir “Liepājas papīrs”, kas pirmajā spēlē Rīga ar 52:47 (Cirša 13; Lazdeniece, Audere pa 17) pārspēja “RTU/Merks” komandu. Otrā spēle 23. aprīlī Liepājā, bet dienu vēlāk Cēsīs LSBL čempionāta trešā finālspēle.

 

LSBL ČEMPIONĀTA FINĀLS

SK “Cēsis” – “TTT Rīga” 82:51 (22:8, 43:26, 61:37). Silarāja, Ajanoviča pa 20+8AB, Eibele 13; Rozenberga 12+10AB, Krastiņa 9, Laksa 8. Sērijā 1-0.

TTT Rīga” – SK “Cēsis” 62:83 (15:23, 31:47, 46:64). Krastiņa 17, Rozenberga 11, Aizsila 9; Hemptone 25, Ajanoviča 17+13AB, Eibele 15+8RP. Sērijā 0-2.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+