Horoskopi un mistika
Ezoterika

Četras zodiaka zīmes, kuru pārstāvji tev nekad nemelos15


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Ir cilvēki, kuri tev apsola veselu pasauli. Viņi apsola tev vienmēr mīlēt, būt līdzās un tevi aizsargāt. Daži izpilda savus solījumus, bet citi tikai skaisti runā, bet nerīkojas.

Attiecībās godīgums un uzticība ir galvenais. Ja tu nevari uzticēties savam partnerim, jūsu abu kopējā nākotne ir zem lielas jautājuma zīmes.

Uzticība – tā ir atslēga laimīgām attiecībām. Ja tu esi godīgs pret savu partneri, tad tici, ka pilnīgi iespējams – jūs būsiet nešķirami!

1. Vērsis

Vērsis meklē drošību un stabilitāti. Viņi vēlas dzīvot mierīgi un laimīgi. Viņiem nepatīk drāmas un spēles. Vērsis nemaldinās un nepiemānīs savu partneri, būs pilnīgi godīgs pret viņu!

2. Jaunava

Jaunavas ir ļoti kaislīgas. Kad viņas mīl, tad mīl no visas sirds. Jaunavas ir ļoti labsirdīgas. Viņas vienmēr grib palīdzēt citiem. Viņas ienīst melus un melīgus cilvēkus, tāpēc necenties viņas apmānīt. Jaunavas no tevis sagaidīs tikai godīgumu.

3. Svari

Saistītie raksti

Svari cenšas izbēgt no jebkuras drāmas un ikviena strīda. Viņi vēlas dzīvot mierīgi un labi saprasties ar visiem. Svari vienmēr pieņem saprātīgus lēmumus. Svari nemīl bieži mainīt partnerus, viņi ir monogāmi.

4. Zivis

Zivis ir ļoti uzticīgas. Viņas atdod visu savu laiku, enerģiju un prātu savam partnerim. Kad Zivis atrodas attiecībās, viņām nav laika citiem cilvēkiem. Tāpēc maz ticams, ka viņas tevi kādreiz piemānīs. Zivis ciena savas attiecības, un tev pret tām ir jāattiecas tieši tāpat.

Avots: Esotericblog

LA.lv