×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
10. janvāris, 2012
Drukāt

Četrkājainā mīluļa labsajūtai un drošībai

Foto - Valērijs MiņkovsFoto - Valērijs Miņkovs

Kādas lietas mīlulim nepieciešamas, lai viņš un saimnieks pastaigā labi justos?

 

• Katram suņukam ir nepieciešama kakla siksna un pavada. Reti kurš pastaigājas rimtā solī, mīl arī izskrieties un padauzīties. Tādēļ ērtas ir kakla siksnas, kas izgatavotas no mīksta materiāla – neoprēna. Tās ir ērti uzvelkamas un novelkamas, neberž apmatojumu un ir viegli mazgājamas veļas mašīnā. Labi sader ar elastīgām pavadām, kas ražotas no materiāla, kuru izmanto gumijlēkšanā. Tas nozīmē – strauji pavelkot, nesažņaudz sunim kaklu, un arī saimnieks nevar sastiept sev plecu.

• Ierasts drošības pasākums – sunim pie siksnas pielikt speciālu metāla kapsulu, kurā saimnieks ievieto savas koordinātes. Zooveikalos šīs kapsulas maksā nepilnu latu. Tās gan mēdz atskrūvēties, tāpēc savienojuma vietā der iepilināt nedaudz līmes.
siksna

• Daži saimnieki mēdz tālruņa numuru uzrādīt kakla siksnas iekšpusē, bet ar laiku uzraksts tomēr izdziest. Tāpēc slavējama ir ideja – īpašnieka koordinātes uz siksnas uzšūt!

 

 

 

 

 

 

 

 

komnezoni_civavam• Izejot pastaigā vēlākā vakara stundā, noder kakla siksnas, pavadas vai apģērbs ar iestrādātu atstarojošo materiālu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+