Mobilā versija
+23.0°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Ciemos pie grāmatām

Daiņa Bušmaņa fotoDaiņa Bušmaņa foto

Šodien, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, “Lauku Avīzes” izdevniecības telpās un pagalmā viesojās mūsu mazie draugi no Dzirnavu ielas apkārtes pirmsskoliņām. Ciemos nāca mazie lasītāji no “Brīnumpupas”, “Laismas” un “CreaKids” skoliņām.

Kopā ar bērniem dzejoļus runāja dzejnieks Uldis Auseklis un zīmēja mākslinieces Signe Ērmane un Melānija Vilka. Bērniem pārsteigumu sagādāja rakstniece Vita Štelmahere, kura ciemos pie bērniem ieradās kopā ar sava romāna varoni – čau-čau sugas suņupuiku Rafi.

Dienas vidū izdevniecības pagalmā bērni kopā ar audzinātājām piedalījās Ulda Ausekļa jaunākās dzejoļu grāmatas “Divas astes mušas kuļ” atvēršanas pasākumā, kurā ar dziesmām visus priecāja dziesminieks Uldis Fridrihsons. Klausoties dziesmās, bērni pagalmā zīmēja runci Franci un minci Munci, bet promejot, visi nofotografējās ar jautro pingvīnu Pingo. Rīta pusē par īpašām cenām varēja iegādāties visas izdevniecības “Lauku Avīze” bērnu grāmatas, saņemot arī davānā noderīgas grāmatzīmes.

Pievienot komentāru

Noskaties! Unikāli aizkadri no filmas "Nameja gredzens" tapšanasAr lielās zemgaļu un krustnešu kaujas ainām noslēgusies latviešu leģendas “Nameja gredzens” filmēšana. Mobilā televīzija, lietotne LMT Straume piedāvā ieskatīties filmas uzņemšanas aizkulisēs un kuriozos unikālā videostāstā "Filmas "Nameja gredzens" aizkadrā".
Draugiem Facebook Twitter Google+