Mobilā versija
+7.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Ciemos pie grāmatām

Daiņa Bušmaņa fotoDaiņa Bušmaņa foto

Šodien, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, “Lauku Avīzes” izdevniecības telpās un pagalmā viesojās mūsu mazie draugi no Dzirnavu ielas apkārtes pirmsskoliņām. Ciemos nāca mazie lasītāji no “Brīnumpupas”, “Laismas” un “CreaKids” skoliņām.

Kopā ar bērniem dzejoļus runāja dzejnieks Uldis Auseklis un zīmēja mākslinieces Signe Ērmane un Melānija Vilka. Bērniem pārsteigumu sagādāja rakstniece Vita Štelmahere, kura ciemos pie bērniem ieradās kopā ar sava romāna varoni – čau-čau sugas suņupuiku Rafi.

Dienas vidū izdevniecības pagalmā bērni kopā ar audzinātājām piedalījās Ulda Ausekļa jaunākās dzejoļu grāmatas “Divas astes mušas kuļ” atvēršanas pasākumā, kurā ar dziesmām visus priecāja dziesminieks Uldis Fridrihsons. Klausoties dziesmās, bērni pagalmā zīmēja runci Franci un minci Munci, bet promejot, visi nofotografējās ar jautro pingvīnu Pingo. Rīta pusē par īpašām cenām varēja iegādāties visas izdevniecības “Lauku Avīze” bērnu grāmatas, saņemot arī davānā noderīgas grāmatzīmes.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+