Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Ciemos pie grāmatām

Daiņa Bušmaņa fotoDaiņa Bušmaņa foto

Šodien, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, “Lauku Avīzes” izdevniecības telpās un pagalmā viesojās mūsu mazie draugi no Dzirnavu ielas apkārtes pirmsskoliņām. Ciemos nāca mazie lasītāji no “Brīnumpupas”, “Laismas” un “CreaKids” skoliņām.

Kopā ar bērniem dzejoļus runāja dzejnieks Uldis Auseklis un zīmēja mākslinieces Signe Ērmane un Melānija Vilka. Bērniem pārsteigumu sagādāja rakstniece Vita Štelmahere, kura ciemos pie bērniem ieradās kopā ar sava romāna varoni – čau-čau sugas suņupuiku Rafi.

Dienas vidū izdevniecības pagalmā bērni kopā ar audzinātājām piedalījās Ulda Ausekļa jaunākās dzejoļu grāmatas “Divas astes mušas kuļ” atvēršanas pasākumā, kurā ar dziesmām visus priecāja dziesminieks Uldis Fridrihsons. Klausoties dziesmās, bērni pagalmā zīmēja runci Franci un minci Munci, bet promejot, visi nofotografējās ar jautro pingvīnu Pingo. Rīta pusē par īpašām cenām varēja iegādāties visas izdevniecības “Lauku Avīze” bērnu grāmatas, saņemot arī davānā noderīgas grāmatzīmes.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli (1)Ģirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+