×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
13. februāris, 2017
Drukāt

Vai uz vēlēšanām politiķi drīz solīs arī bezmaksas lidmašīnas? “LA” nedēļas apskats (4)

1. Cilvēks. Labo ziņu patronese

1no5
Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Labu ziņu politiķiem aizvadītajā nedēļā sagādāja Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), kuras jaunais sastāvs par NEPLP vadītāju ievēlēja Daci Ķezberi.

Uz amatu pretendēja vēl divas kandidātes, tostarp līdzšinējā Raidorganizāciju asociācijas vadītāja Gunta Līdaka, kura argumentu cīņās ar politiķiem ir daudz rūdītāka, tāpēc pēdējiem būtu neērtāka. Iespējams, šī ir pozitīva ziņa arī sabiedriskajiem medijiem, jo regulatora vadībā nenonāca profesionāla privāttelevīziju interešu lobētāja, proti, jau pieminētā Līdaka.

Jāatgādina, ka, startējot uz vietu NEPLP 2015. gadā, D. Ķezbere izcēlās ar savu “labo ziņu doktrīnu”, klāstot, ka plašsaziņas līdzekļos nacionālajam uzstādījumam jābūt saistītam ar lepnumu par sabiedrību un tās profesionāļiem. Viņas piedāvājums bija ziņu pārraides sākt ar pozitīvajām lietām par to, ka ir atklāta kāda izstāde, noticis interesants koncerts, tikai pēc tam sekotu “sliktā ziņa”, par piemēru minot kādu KNAB atklājumu. Pieļauju, ka korupcijas atmaskošanu savā ziņā var uztvert kā “negatīvu” informāciju, jo sevišķi, ja nāc no tādas pilsētas kā Jūrmala, kur KNAB aktivitātes īpaši “traucējušas” dzīvi. Jāpiebilst, ka Ķezbere savulaik bijusi korupcijas skandālos slīgstošās kūrortpilsētas domes deputāte un no KNAB aktivitātēm cietusi arī personīgi, saņemot sodu par neatļautu amatu savienošanu. Nedz Ķezberes reputācija, nedz profesionāļu kritiski vērtētā viņas “labo ziņu doktrīna” nebija šķērslis, lai kļūtu par NEPLP locekli, tieši otrādi – izrādās, tā bijusi caurlaide uz elektronisko mediju uzrauga vadītājas krēslu.

  1. Cilvēks. Labo ziņu patronese
  2. Kauns. Bēdīgi slavenā slepenā istaba
  3. Joks. Tramvaji un statistika
  4. Statistika. Gads kopš bēgļu uzņemšanas
  5. Neskaidrība. Apšauba zāles

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ar slepenās istabas ierīkošanu būtu viss kārtībā un ierīkotājfirmai nevajadzētu nekādus sertifikātus ,pietiktu ar pāris pieredzējušiem detektīviem ,kas ,noformēti kā strādnieki, rūpīgi slepus novērotu celtniecības gaitu.Tikai jautājums : kur viscaur korumpētā valstī tādus ņemt?

  2. Bezmaksas transportam ir jabut tikai viena virziena.Lopu vagonos austrumu virziena,bez iespejam atgriesties.
    Okupacijas seku likvidesana ir likumigs Starptautisko organizaciju pienemts likums.Noziegumiem pret cilveci nav noilguma.Likumu nepildisanu var atdzit par noziegumu un noziedzinieku atbalstisanu.Valsts nodeviba.

  3. šausmas, iedzimtos ārstēs no vēža !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+