×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
20. janvāris, 2015
Drukāt

Cilvēku tipi, kuri sabotē tavu laimi un dzīvesprieku (2)

Foto: shutterstockFoto: shutterstock

Nav noslēpums, ka mūs ietekmē ne tikai sociālā vide, kurā uzturamies, un citi no mums daļēji neatkarīgi faktori, bet arī sabiedrība, kurā regulāri esam sastopami – valda uzskats, ka mēs esam to piecu cilvēku spoguļattēls, ar ko visbiežāk pavadām laiku. Šai sakarā “Huffington Post” piedāvā piecu cilvēku tipu apkopojumu, kuru sabiedrībā gan labāk neuzturēties, ja nevēlamies, lai mūsu laimei tiktu kaitēts.
Cilvēks, kuram pret tevi ir acīmredzamas antipātijas

Pasaulē ir vairāk nekā septiņi miljardi cilvēku, tāpēc ir samērā absurdi, ka tu savu ikdienu izvēlies pavadīt tā cilvēka sabiedrībā, kuram tu acīmredzami nepatīc. Tāpat ir tikai pašsaprotami, ka ne ar visiem ikdienā sastaptajiem cilvēkiem mums izdosies labi saprasties.

Ja jūti, ka nespēj ar kādu atrast kopīgu valodu, nepārdzīvo par to! Svarīgākais ir nezaudēt uzticību saviem principiem, vērtībām un mērķiem (protams, ja tie ir pamatoti un nekaitē apkārtējiem), un, ja kāds ar to nav mierā, tad tā noteikti vairs nav tava problēma!

Cilvēks, ar ko reiz biji romantiskās attiecībās

Apbrīnojami, cik šaura līnija var šķirt dvēselisku sapratni no pilnīgas atsvešinātības un pat naida! Lai cik skumji tas arī nebūtu, ar bijušajiem mīļotajiem draudzīgas attiecības izveidot izdodas vien retajam. Ja arī tavā dzīvē ir cilvēks, ar ko pagātnē biji saistījusies attiecībās, taču nu jūs viens otram šķietat kā svešinieki, par ko tu pārdzīvo, visdrīzāk, tev nav vajadzības censties ar bijušo mīļoto izveidot draudzīgas attiecības un mēģināt paturēt viņu sev tuvumā.

Cilvēks, kurš ir nemitīgā stresā

Pētījumos pierādīts, ka stress ir lipīgs – ja tu nemitīgi uzturies nervozu cilvēku sabiedrībā, arī pati ar laiku kļūsi tikpat stresaina un haotiska. Protams, neliela stresa deva tev nekaitēs, taču nemitīgas raizes organismu var sagraut. Lai no tā izvairītos, atceries, ka tev nav jārisina citu cilvēku problēmas, un laiku pa laikam rūpju un dusmu māktās draudzenes sabiedrību nomaini pret kādu mierīgāku kompāniju.

Cilvēks, kurš ar tevi vienmēr strīdas

Katrs no mums pazīst vismaz vienu cilvēku, kuram par visu vienmēr būs savs viedoklis un, parasti, ne tas pozitīvākais. Un mēs visi zinām, cik nogurdinoša ir šādas personas sabiedrība. Lai izvarītos no nemitīgām argumentu cīņām un savas nostājas zaudēšanas, pacietības trūkuma dēļ vienkārši piekāpjoties, pavadi ar šādiem cilvēkiem pēc iespējas mazāk laika, un tu jutīsi, kā tava emocionālā pašsajūta uzlabojas!

Cilvēks, kurš tevi izmanto

Ja tev ir maigs raksturs un piekāpīga daba, tu esi viegls mērķis cilvēkiem, kuri sava labuma gūšanas nolūkos labprāt izmanto citus un nereti – viņiem to pat neapzinoties. Ja vienmēr esi tā, kura aizdos naudu, palīdzēs krīzes situācijās un piedāvās palīdzīgu roku nelaimēs, par to nesaņemot neko, apdomājies, vai tev tas maz ir vajadzīgs?

vina_delfi

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jā,nu man ar dzīvē ir nācies saskarties ar tādu vienu vīrieti kā Zigmunds Ozols,no bebriem,kurš mani un man tūvos cilvēkus izmantoja sava pašlabuma gūšanai.strādāt viņš negribēja.mājās ar neko nepalīdzēja.kā dabuja nauda tā prom.dzeršanas un protams tusiņi ar mazgadīgām meitenēm

  2. Bija vajadzīgi gadu desmiti lai beidzot saprastu,ka mūsu ģimenes līdzjūtīgo attieksmi bezkaunīgi izmantoja kāds radinieks. Palīdzējām ar visu iespējamo. izdzīvojām visas viņa dzīves peripetijas, kuras allaž viņš radīja pats. Kad pienāca brīdis un mums bija vajadzīga palīdzība, to nesagaidījām, jo viņš jau bija uz zaļa zara.

Draugiem Facebook Twitter Google+