Horoskopi un mistika
Ezoterika

Dabā virmos seksuālas kaislības. Ezoteriskais horoskops augustam0


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

No 3.līdz 30.augustam vēl aizvien uz Zemes valdīs KARMAS slogs, kas notikumiem piešķirs fatālu un diezgan neatgriezenisku ievirzi.

Pirmajā dekādē ir stipri jūtama Saules aptumsuma ietekme, tāpēc vēl aizvien nogaidām, pirms rīkojamies. Venera pāries Svaru zīmē – sabiedriskie procesi iegūs diplomātiskāku ievirzi, cilvēki meklēs mierizlīgumus un centīsies panākt miermīlīgas situācijas.

Saules un Jupitera spriedze akcentēs problēmas, ko rada atšķirības starp uzskatiem, prioritātēm un statusiem sabiedriski juridiskajos procesos. Situācijām un notikumiem tiks piešķirta neatbilstoša (vai nu pārāk maza, vai arī pārāk liela) nozīme.

Akūtāki kļūs pašvērtības un kompetences sfēras jautājumi, raisīsies vairāk šaubu un vairāk neveselīgu ambīciju. Vienlaikus radīsies tieksme saprast, piekāpties, pieaugt un tad kopā virzīties uz priekšu.

Otrajā dekādē Saules, Saturna un Urāna pozitīvā gaisotnē daudzi saglabās mēra sajūtu tā vietā, lai sevi egoistiski pozicionētu uz dzīves skatuves, vai arī tā ļaus “neizkrist” no pasākuma kopainas.

Urāna ietekme vairos radošos un intelektuālos gara spēkus, darīs gaišāku prātu un atvērtāku domāšanu, palīdzēs radoši izturēties pret dzīvi un tās pavērsieniem, veicinās nestandarta risinājumus un kopējā planētu ansamblī ienesīs optimismu.

Trešajā dekādē var sākt aktīvi rosīties un ieviest sadzīvē jaunus projektus, bet tikai pēc 27.augusta. Veneras un Plutona spriedzes rezultātā būs iespēja tvert un sajust kaut ko tādu, kas līdz šim tika ignorēts, un atgūt tuvību attiecībās, tomēr pilnmēness iespaidā var pārņemt greizsirdības, skopuma un aizdomīguma dēmons.

Saistītie raksti

Dabā virmos seksuālas kaislības ar vēlmēm piedzīvot kaut ko neparastu. Iespējama emocionāla krīze ar tai sekojošu šķiršanos.

Finanšu ieguldījumi ir diezgan riskanti. Šajās dienās jutīgāks kļūs vairogdziedzeris un endokrīnā sistēma.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 2., 7., 11., 13., 19., 26., 27.augusts.

Sagatavots no “Latvijas Mediju” izdevuma “Ezotēriskā gadagrāmata 2018”.

LA.lv