×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
13. decembris, 2013
Drukāt

Daiļslidotāja Jevgēņija Pļuščenko šovs ar citām zvaigznēm “Arēnā Rīga”

Foto- LETAFoto- LETA

Jevgēņijs Pļuščenko

11. aprīlī ”Arēnā Rīga” uzstāsies daiļslidošanas 2006.gada olimpiskais čempions Jevgēņijs Pļuščenko ar jaunu ledus izrādi ”Čemiponu un draugu šovs”, kurā pieacinātas vēl citas daiļslidošanas zvaigznes, kā arī akrobāti un vingrotāji.

Kā zināms, Pļuščenko pēdējoreiz Rīgā bija novembrī, kad piedalījās “Volvo Open” sacensībās un tika pie pārliecinošas uzvaras, izpildot nepieciešamos kritērijus, lai varētu pretendēt uz dalību Soču olimpiskajās spēlēs.

Tās viņam bija pirmās sacensības pēc 10 mēnešu pārtraukuma. Janvārī nācās izstāties no Eiropas meistarsacīkstēm gūto traumu dēļ.

“Man bijušas 12 operācijas, tāpēc dzīvoju šodienai – grūti ir pat trenēties, nerunājot par sacensībām. Tomēr šoreiz nekas nepatraucēja, tāpēc esmu ļoti apmierināts,” pastāstīja Krievijas sportists.

Tāpat Pļuščenko ar smaidu stāstījis, ka ticis atpazīts Rīgas ielās. “Kāda sieviete mani šeit apturēja un jautāja, vai gadījumā neesmu daiļslidotājs. Pļuščenko? Ko šeit darāt, viņa jautāja. Tas bija interesanti. Arī sacensību laikā redzēju, ka cilvēki pārdzīvo.”

Aprīlī gaidāmajā izrādē līdzās Pļuščenko piedalīsies vēl tādas zvaignzes kā olimpiskā čempione daiļslidošanā, daiļslidošanas vēsturē pirmā septiņkārtējā Eiropas čempionāta uzvarētāja Irina Slucka, Eiropas čempioniBraiens Žubērs un Tomašs Verners, trīskārtējais ASV čempions Džonijs Veirs.

Priekšnesumu sniegs arī ledus akrobāts Sergejs Jakimenko, kura lēciens iekļauts Ginesa rekordu grāmatā, vēsta organizatori. Izrādē uzstāsies arī Lielbritānijas akrobātu duets Fiona Zalduā un Dmitrijs Suhanovs, kā arī vingrotāji, kuri uzstājas bez nodrošinājuma – Jekaterina un Aleksandrs Česnas.

Biļetes nopērkamas ”Biļešu servisa” kasēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+