×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. decembris, 2013
Drukāt

Daiņa Skuteļa dāvana klausītājiem – “Brūnacīte”
 (3)

ReklāmfotoReklāmfoto

Latvijas šlāgeraptaujā Dainis Skutelis kopā ar “Bel Canto” skatītāju vērtējumam nodevis dziesmu “Brūnacīte.” Šī ir pirmā Daiņa piedalīšanās aptaujā. Tāpat viņš šoruden ar savu pirmo koncertprogrammu apceļo Latviju.

Dainis atzīst, ka “Brūnacīte” ir jauka dziesma. “Nav ko slēpt – mani lielākie fani ir tie, kas skatās šlāgeraptauju. Šī dziesma ir kā dāvana no manis,” smaidot nosaka Dainis.

Vēl šā gada nogale Dainim ir īpaša ar to, ka izveidota pirmā solo koncertpro-gramma. Savā pirmajā koncertprogrammā Dainis izpilda populārās mūzikas pērles no seniem laikiem, kā arī aktuālu mūziku jaunos aranžējumos, arī Raimonda Paula skaistākās dziesmas un līdz šim nedzirdētus Maestro skaņdarbus. Vēl koncertos dzirdamas populāras dziesmas itāļu, spāņu un portugāļu valodā. Dainis uzstājas kopā ar “Belcanto orķestri”. Tā kā skatītājiem ir interese par šiem koncertiem, koncertprogramma turpināsies arī nākamajā gadā.

Dainis ir dzimis un audzis Latgalē pedagogu ģimenē, dziedāja kopš bērnības. 2008. gadā kļuva populārs pēc uzvaras LNT šovā “Latvijas zelta talanti”, kur tika pieteikts kā celtnieks ar apbrīnojamu balsi. Kopš uzvaras šovā viņš mērķtiecīgi virzījies pa mūzikas kāpnēm, tagad darbojas kā solists Latvijas Nacionālajā operā, kur viņu var dzirdēt izrādēs “Lucia di Lammermoor”, “Jev-geņijs Oņegins” u. c. Viņš ieguvis arī balvu kā labākais baltkrievu dziesmas izpildītājs Vitebskas starptautiskajā mūzikas festivālā “Slavjan-skij bazar”.

Dainis mēģina apvienot klasisko un estrādes mūziku. “Operā ir daudz lielāka atbildība. Klasiskā mūzika paliek klasiskā mūzika. Estrādes koncertos jūtos daudz brīvāk, un tas ir paša priekam,” neslēpj Dainis un piebilst, ka laikam jau nav labi, ka dzied dažādos žanros, bet pagaidām neko mainīt nevēlas.

Dainis ar mūziku ir saistīts visu dzīvi, jo tētis ir mūzikas skolotājs, tāpēc jau bērnībā Dainis piedalījās dažādos konkursos. Viņš neslēpj, ka ir bijuši sapņi, kas saistīti ar mūziku. “Viens no sapņiem bija uzstāšanās kopā ar Maestro Raimondu Paulu. Nu tas ir piepildījies. Tāpat vēlējos dziedāt operā. Tagad to daru. Es vēl vēlētos kādreiz dziedāt uz kādas lielās operas skatuves,” smaidot nosaka Dainis un piebilst, ka tagad tiešām brauc un dzied visur, kur aicina, bet pats neuzbāžas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Patīkams mākslinieks, veiksmi!

  2. TIEŠĀM PRIEKS PAR ŠO PUISI PAR VIENKĀRŠĪBU UN SKAISTO BALSI

Draugiem Facebook Twitter Google+