×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
10. jūnijs, 2017
Drukāt

Dārzciemā šorīt atskanējusi trauksmes sirēnai līdzīga skaņa, satraukumam nav pamata (1)

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Pagrieziens uz Dārzciema un Krustpils ielu. "Lexus" veic riskantu un neatļautu manevru pāri nepārtrauktām līnijām no trešās uz pirmo joslu. Tālāk tilts virzās kalniņā un pēc tā – pagrieziens uz Piedrujas ielu.

Šorīt Rīgā, Nīcgales ielas apkārtnē, dzirdēta civilās aizsardzības trauksmes sirēnai līdzīga skaņa, taču, pēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) rīcībā esošās informācijas, neviena no dienesta pārraudzībā esošajām trauksmes sirēnām nav iedarbojusies.

Sākotnēji VUGD pieļāva, ka tehniskas kļūdas dēļ varētu būt ieslēgusies civilās aizsardzības trauksmes sirēna, taču, pārbaudot sistēmu un apsekojot iekārtas klātienē, nekas neliecināja, ka trauksmes sirēna būtu uz brīdi ieslēgusies.

Vēlāk VUGD apsekoja tuvākajā apkārtnē esošos objektus, lai noskaidrotu, no kurienes varētu būt cēlusies sirēnai līdzīgā skaņa, par kuru dienestam ziņojuši vietējie iedzīvotāji. Tomēr arī apkārtnes apsekošanas laikā atrast iespējamo skaņas cēloni neizdevās.

Ņemot vērā minēto, VUGD veiks padziļinātu pārbaudi, lai noskaidrotu, vai tomēr nevar gadīties, ka kļūdas dēļ nostrādājusi civilās aizsardzības trauksmes sirēna, bet sistēmā tās ieslēgšanās nav reģistrēta.

Dārzciema, Pļavnieku un Purvciema iedzīvotājiem, kuri šorīt dzirdēja skanam trauksmes sirēnai līdzīgo skaņu, nav pamata satraukumam, norāda VUGD.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+