×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. maijs, 2013
Drukāt

Dārziņš: Beidzot bijām uz viena viļņa (Fotogalerija)

AFP/LETAAFP/LETA

“Svarīgākais, kāpēc šodien uzvarējām – 60 minūšu sniegums, nevis pirmā perioda vai 55 minūšu sniegums. Tas bija noteicošais, jo iepriekš bija labi un slikti brīži, bet beidzot bijām uz viena viļņa,” pēc uzvaras pret Slovākiju teica Latvijas hokeja izlases kapteinis Lauris Dārziņš.

Latvijas izlase bija pārāka ar 5:3, svinot pirmo uzvaru četrās aizvadītajās pasaules čempionāta spēlēs.

Lauris Dārziņš izcēlās ar trīs gūtiem vārtiem: “Komanda man palīdzēja, veiksmīgie rikošeti. Parasti tie notiek, kad komanda smagi strādā. Tas man ir pirmais hat trick izlasē. Ja būtu bijis arī iepriekš, tad noteikti to atcerētos. Ļoti svarīgi bija periodu sākumā un beigās gūtie vārti.”

Pirms mača viņš ar Jāni Spruktu pārrunājis pretinieku vārtsarga Rastislava Staņa vājās vietas. Jānis to labi zina, jo ir Staņas komandas biedrs Maskavas “CSKA”. Lauris skaisti realizēja bullīti, pirmajā periodā panākot vadību 2:1: “Labi, ka viņš noticēja manām kustībām un iemetu.”

Kapteiņa skatījumā ar uzlikto pārbaudījumu labi galā tika vārtsargs Kristers Gudļevskis: “Gudis pirms spēles ģērbtuvē šķita pārliecināts, vismaz ārēji, un komanda to sajuta. Lieliski tika galā ar grūtu situāciju, bet caur tādām aug kā spēlētājs, kā cilvēks. Sportistam jāpriecājas, ka ir grūtas situācijas, kurās sevi pierādīt.”

“Pēc Austrijas spēles likās, ka treneru korpuss ienesīsies ģērbtuvē un noraus galvas, bet atrada pareizos vārdus, pat paglaudīja mūs, lai mazliet labāk jūtamies. Bet pirms mača atkal iedeva iekšās. Treneri cenšas uzspiest uz pareizajām pogām un labi, ka trāpīja. Kā ir jāspēlē pret Vāciju – to vēl nevaru pateikt, to izpētīs treneri. Bet emocionālā ziņā – jāturpina tāpat kā šodien,” uzsvēra Lauris Dārziņš.

{gallery id=”1729″}

 

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+