×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
20. augusts, 2015
Drukāt

Uzzini vairāk par tomātiem lekcijās!

tomats

No 19. līdz 23. augustam Latvijas Dabas muzejā notiks izstāde “Tomātu un veselības augu parāde 2015”, kas tapusi sadarbībā ar pieredzējušiem audzētājiem no Artūra Sildes dārzkopības entuziastu kluba “Tomāts” un vairākiem jauniem kolekcionāriem, kuri Dabas muzeja izstādē piedalīsies pirmo reizi.

Izstādē apmeklētāju vērtējumam piedāvās vairāk nekā 200 tomātu šķirņu, no kurām daudzas būs pavisam neparastas un iepriekš Dabas muzejā neizrādītas, piemēram, tomāti ar neiedomājami gariem ķekariem. Šogad pasākumā piedalīsies vairāki jauni dalībnieki: Valdis Pūliņš no Talsiem, Ludmila Kodzasova un Aleksandra Stoļarova no Rīgas, Jānis Andersons no Valmieras. Interesentiem būs iespēja ne tikai aplūkot bagātīgo eksponātu klāstu, bet arī konsultēties ar profesionāļiem, ievērojamākajiem tomātu audzētājiem.

Varēs apmeklēt izglītojošas lekcijas (muzeja konferenču zālē 6. stāvā).

› Ceturtdien, 20. augustā, plkst. 12 lekcijā “Par lauka tomātu audzēšanu” pieredzē dalīsies kluba Dobeles nodaļas vadītāja Austra Zaļuma (latviešu valodā).

› Piektdien, 21. augustā, plkst. 12 lekcija “Baklažānu, paprikas, aso piparu audzēšana”, kurā par to stāstīs kluba “Tomāts” biedre Maija Čerjaka (latviešu valodā).

› Sestdien, 22. augustā, plkst. 12 lekcija “Dārza un istabas veselības augu audzēšana un lietošana”; to vadīs kluba “Tomāts” valdes priekšsēdētāja Sarma Žarčinska (latviešu valodā).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+