Horoskopi un mistika
Horoskopi

Daudz būs atkarīgs no saskarsmes spējām! Horoskopi 9.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien daudz būs atkarīgs no saskarsmes spējām – emocijām, vārdiem un pat ķermeņa valodas. Diena ir veiksmīga praktiskām lietām, piemēram, mājas kārtošanai. Sliktas sekas radīs tādas pazīmes kā nespēja koncentrēties, iesaistīšanās interešu konfliktos, nespēja ieklausīties citu viedoklī. Dažiem cilvēkiem riskanta diena ar sliktu pašsajūtu un emocionālo pārslodzi. Šodien nedrīkst ļauties avantūrām un spontāniem naudas tēriņiem!

Auns

Nav izslēgts, ka dažiem Auniem dažādās situācijās šodien gaidāma teju vai bezizeja. Ļoti nepiemērota diena, lai parakstītu līgumus un jebkādus dokumentus. Nav vēlams pat uzsākt sarunas par konkrētiem projektiem. Jebkurā gadījumā izrādi diplomātiju un nekrīti panikā, ja kaut kas nenotiek tā, kā iecerēts.

Vērsis

Visīstākais laiks, lai pievērstos sadzīviskām ķibelēm: sakārtot māju un izsviest ārā lieko. Nav labvēlīgs laiks mācībām un intelektuālam darbam.

Dvīņi

Uz likteņa dāvanām šodien cerēt nevajadzētu. Azartspēles būs ļoti neveiksmīgas (ja tu par to domā). Nedrīkst šodien iesaistīties nekādās avantūrās, kas skar finanses!

Vēzis

Tevi pārpildīs enerģija. Būs ļoti veiksmīga sadarbība ar ārzemniekiem, veiksmīgi arī tālāki braucieni. Izvairies no kritiskām piezīmēm par apkārtējiem, viņi to var nesaprast.

Lauva

Tev šodien gribēsies visus pamācīt, taču neviens tevī negribēs īsti ieklausīties. Ja tu uzstāsi uz to, gaidāmas vētrainas scēnas.

Jaunava

Daudzām Jaunavām šodien radīsies absolūtas harmonijas izjūta. Gribēsies dienu pavadīt tā, kā tā sniedz gandarījumu – vienam pašam vai kopā ar kādu tuvu cilvēku.

Svari

Šodien tevi pavadīs veiksme, bet to iztraucēt var vienīgi tava slavenā “neorganizētība”! Kopā ar draugiem un līdzīgi domājošiem vari uzsākt jaunus projektus. Tie būs veiksmīgi.

Skorpions

Šodien ir tā diena, kad prāts un sirds darbosies vienā virzienā. Tu spēsi izspriest par visu un visiem, turklāt tavi spriedumi būs pareizi. Vari ļauties radošām nodarbēm.

Strēlnieks

Iespējama saspringta diena. Tavas domas novērsīs citu sarunas, viedokļi, neplānoti braucieni un nevēlami uzdevumi.

Mežāzis

Negaidīta ziņa liks mainīt tev tavus plānus. Piekāpšanās var aizvest tevi pie papildus nepatikšanām. Netici aizraujošiem piedāvājumiem un neuzticies svešiniekiem.

Ūdensvīrs

Nav izslēgts, ka emocionālā pārslodze šodien var tev likt justies slikti un tu pat vari saslimt. Tu jau zini, kas tādās reizēs jādara – pastaigas svaigā gaisā un pietiekoši daudz miega.

Zivis

Šodien tu jutīsies ļoti enerģisks. Iespējamas jaunas iepazīšanās, kas pāraugs kaislīgās, taču īsās attiecībās. Izvairies no impulsīviem pirkumiem un nepārdomātiem tēriņiem.

LA.lv