futbolavirsliga.lv

“Daugava” uzvar liepājniekus un pietuvojas zeltam 0

Daugavpils “Daugava” sestdien Latvijas futbola virslīgas 33. kārtas spēlē viesos ar 3:1 pārspēja “Liepājas metalurgu”, gūstot svarīgu uzvaru cīņā par Latvijas čempionu titulu, informē sacensību rīkotāji.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Daugavpilieši izcīnīja 21. uzvaru 33 spēlēs un turnīra tabulā saglabāja vismaz četru punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem. “Daugava” ir līdere ar 71 punktu, kamēr “Skonto”, “Liepājas metalurgam” un FK “Ventspils” ir pa 64 punktiem. “Skonto” un FK “Ventspils” savas 33. kārtas spēles aizvadīs svētdien.

“Daugava” atklāja rezultātu pirmā puslaika izskaņā, kad precīzi 44. minūtē sita horvātu leģionārs Matija Mihaļs, savukārt otrajā puslaikā spēles 56. minūtē pārsvaru dubultoja gruzīns Mamuka Gongadze, kurš pēc pretinieku kļūdas izmantoja izgājienu vienatnē uz liepājnieku vārtiem. Liepājnieki spēles 88. minūtē pēc Vladimira Kameša sitiena vienus vārtus atguva, taču cīņas izskaņā vienu no daudzajām savām iespējām izmantoja Daugavpils kluba nigēriešu leģionārs Stenlijs Ibe, panākot beigu rezultātu 3:1.

Citā spēlē Jūrmalas “Spartaks” spēlēja neizšķirti 2:2 ar Rīgas “Daugavu”. Šajā spēlē visi vārti tika gūti pirmajā puslaikā. Mājinieku rindās izcēlās Viktors Morozs un Antons Jemeļins, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, bet Rīgas kluba labā vārtus guva Vadims Grippa un Georgi Diakvnišvili.

Svētdien notiks trīs spēles – “Skonto” uzņems FB “Gulbeni”, FK “Ventspils” spēlēs pret FS “Metta”/LU, bet FC “Jūrmala” tiksies ar FK “Jelgavu”.