Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
10. jūlijs, 2015
Drukāt

Daugavas stadiona sēdvietas kļūst netīras no notecējušā kaļķa (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Daugavas stadiona tribīnēm ir slikta hidroizolācija, un lietus laikā uz tām notek kaļķis, tādēļ sēdvietas kļūst netīras, aģentūrai BNS pastāstīja stadiona vadītājs Elmārs Martinsons.

Par netīrajiem krēsliem pēc ceturtdienas koncerta Daugavas stadionā sašutis bija Saeimas deputāts Kārlis Seržants (Zaļo un zemnieku savienība).

Stadiona vadītājs pastāstīja, ka tribīnes ir divos līmeņus un otrais līmenis sniedzas pāri četrām piecām pēdējām rindām pirmajā līmenī, kuras reizēm kļūst netīras.

Martinsons norādīja, ka viņš personīgi ir pārliecinājies, ka visas sēdvietas tika notīrītas gan pirms svētkiem, gan pirms paša koncerta. Piektdien stadiona darbinieki konstatēja vairākas vietas, kuras varētu lietus laikā palikt netīras, tāpēc turpmākajos svētku koncertos apmeklētājiem, kuriem biļetes nopirktas šajās vietās, organizatori piedāvās papīra salvetes vai lietus mētelīšus, sacīja stadiona vadītājs.

Vienlaikus Martinsons atgādināja, ka apmeklētājiem ir jārēķinās ar to, ka brīvdabas krēsli ir pakļauti laikapstākļiem un var sasmērēties.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevis apmeklētājiem par kaut ko jāparūpējās,bet gan Martinsona kungam jāsāk uztraukties,vai viņš atbilst savam amatam,jauniešu dziesmu un deju svētki nenokrita no gaisa,tā ir tīrākā Martinsona neizdarība.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+