Uncategorized

Daugaviņš ievietots neaizsargāto spēlētāju sarakstā 16

LETA

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš otrdien tiks ievietots Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Otavas “Senators” neaizsargāto spēlētāju sarakstā, ietvītojis spēlētāja aģents Džejs Grosmans.

Līdz ar to, ja 24 stundu laikā latviešu spēlētāju savā īpašumā nevēlēsies iegūt neviens cits NHL klubs, viņš tiks nosūtīts uz Otavas vienības fārmklubu Binhemtonas “Senators”, kas spēlē Amerikas hokeja līgā (AHL).

Ziemeļamerikas mediji prognozē, ka šādi “Senators” komanda cer uz Daugaviņa nokļūšanu citā vienībā, lai atbrīvotu sastāvā vietu pirms transfēru termiņa beigām, kas būs 3.aprīlī.

Saīsinātajā NHL sezonā Daugaviņš līdz šim devies laukumā 19 mačos, kuros viņa kontā ir vieni gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles, kā arī negatīvs lietderības koeficients -7, kas ir dalīts sliktākais vienībā.

Par sevi visai Ziemeļamerikai Daugaviņš lika runāt marta vidū, kad izvēlējās izpildīt skaistu pēcspēles metienu, tomēr nebija precīzs. Savukārt līdz šim vienīgos vārtus šosezon Daugaviņš guva savā līdz šim pēdējā spēlē 22.martā. Tomēr pēdējā laikā latvietis “Senators” sastāvā tiek neregulāri.

LA.lv