×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
1. jūnijs, 2013
Drukāt

Daugavpils iecirkņos vēlas nobalsot arī nepilsoņi

Foto-LETAFoto-LETA

Daugavpilī iecirkņos 1.jūnija rīta pusē pašvaldību vēlēšanās vēlējās balsot arī vairāki nepilsoņi, aģentūrai BNS pastāstīja Daugavpils vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Raimonds Tukišs.

Daugavpilī līdz plkst.8 pašvaldību vēlēšanās piedalījušies 876 cilvēki, bet iepriekšējās trijās dienās nobalsoja 4480 cilvēku.

Tukišs norādīja, ka Daugavpilī vēlēšanas norit kā ierasts un rīta pusē vēlētāju aktivitāte bijusi salīdzinoši augsta. “Pirmais vēlētāju vilnis ir noskrējis, un sagaidāms, ka aktivitāte atkal pieaugs ap plkst.14,” pavēstīja Daugavpils vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs.

Rindas pie Daugavpils iecirkņiem pagaidām neveidojas.

Pēc viņa teiktā, vēlēšanas norit bez būtiskiem starpgadījumiem. “Ir vēlētāji, kas jauc iecirkņus un nezina, kurš ir viņu vēlēšanu iecirknis, tad jāpalīdz viņiem to atrast. Trijos iecirkņos bija ieradušies balsot arī nepilsoņi, bet nodot balsi viņiem nav ļauts. Vairāk starpgadījumu nav,” sacīja vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs.

Tāpat Tukišs informēja, ka arī aģitācijas materiāli 50 metru no iecirkņiem nav manīti. “Kas notiek citur pilsētā, jau vairs nav mūsu kompetence, bet pie iecirkņiem aģitācijas nav,” uzsvēra Tukišs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+