Praktiski
Rokdarbi

Kā interesanti iesaiņot dāvanu ar karodziņu vai eglīšu rakstu. Padomi fotogrāfijās un ar paskaidrojumiem0

Kad jāiesaiņo dāvana, ne vienmēr pa rokai ir grezni ietinamie papīri, un reizēm tas pat nav vajadzīgs. Skaisti iesaiņot dāvanas var arī brūnajā vai baltajā kraftpapīrā, klāt kombinējot apjomīgākus un košākus dekorus.

Nepieciešams: šķēres, līmes pistole, līmlente, papīrs, zīdpapīrs vai cepampapīrs, lentītes vai mežģīnes, sniegpārsliņu vai citas tematikas cirtnis.

 

1. Kraftpapīrā iesaiņo dāvanu, no glancētu žurnālu vākiem izgriež dažādu izmēru trīsstūrus, vienu no tiem paredzot saņēmēja vārdam vai apsveikuma dzejolim.

2. Gan dāvanu saiņošanai, gan kartītēm lielisks palīgs ir papīra cirtnis sniegpārsliņas formā. Veikalos (piemēram, “Tiger”, grāmatnīcās u.c.) tie iegādājami plašā klāstā gan tematikas, gan izmēru ziņā.

Saistītie raksti

3. Sniegpārsliņas izspiež no balta papīra. No izcirstā papīra izveido arī dažus karodziņus. Trīsstūrus uz dāvanas kārto divās rindās, piestiprinot ar abpusējo līmlenti vai karsto līmi. Pēc izvēles var būt gan karodziņu virtenes, gan eglītes.

4. Karodziņu augšmalā ar karsto līmi nostiprina lentītes, ko kopā savieno dāvanas apakšā. Izcirstās sniegpārsliņas uzlīmē dažādās vietās.

LA.lv